2019-12-28 20:39:53 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Świetny Wegarnik zatrzymał lidera!
Sobotnie spotkania Legnickiej Ligi Halowej nie zawiodły. Dużą niespodziankę sprawił Voss Automotive, który urwał punkty Inmirowi Legnickie Pole. Z kolei na zapleczu Wegarnik zatrzymał Sariv!

Haerter Technika Wytłaczania – Mine Master Białe Sady
Pracownicy z LSSE po raz pierwszy urwali punkty faworytowi. Wcześniejsze spotkania Voss Automotive z wielką czwórkę to trzy porażki. Fire ograł ekipę z LSSE 9:3, Lew Cars 8:2, a Auto-Elektryk znokautował Voss 13:0. W sobotę doszło jednak do niespodzianki. Inmir prowadził nawet 3:1, a w ostatecznym rozrachunku dał sobie wyrwać trzy punkty.

Szlagier 6. kolejki nie zawiódł. Na wysokości zadania stanęli zarówno Sariv, jak i Wegarnik. Lider najpierw prowadził 2:0, a potem 4:1. Kłopoty zaczęły się dopiero jak czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Zatwarnicki. Zawodnik rezerw Miedzi Legnica po raz drugi został ukarany żółtym kartonikiem. Z kolei Łukasz Sierpina po przerwie miał zdecydowanie rozregulowany celownik i nie potrafił pokonać dobrze dysponowanego Łukasza Komorowskiego, natomiast Wegarnik z każdą akcją się napędzał, mimo że od dziesiątej minuty drugiej połowy na koncie miał pięć fauli. Damian Smolny strzelił dwa gole, a do wyrównania sześćdziesiąt sekund przed końcem spotkania doprowadził Przemysław Kopczyk.

Nie było niespodzianek w starciach Flashnet Internet z Huzarem Raszówka i Solidexem i Viessmann Tarninowem. Internetowcy i podopieczni Sebastiana Siwonia wysoko pokonali swoich rywali.

Ciekawe widowisko stworzył Exclusive z ZUIG.PL – Geo. Debiutant długo prowadził 2:0. Geodeci wyrównali stan meczu, ale minutę przed końcem meczu przedłużony rzut karny na gola zamienił Marcin Zwierz.

W ostatnim sobotnim meczu Team Legnica gładko ograł Viskase. Debiutant pokonał zespół z LSSE aż 18:1. Honorowe trafienie dla Viskase zaliczył Michał Papaj.

1. Legnicka Liga Halowa:

Inmir Legnickie Pole - Voss Automotive 3:3 (1:1)
Bramki
: M. Wasilewski, A. Wasilewski, Kozłowski (Inmir Legnickie Pole) oraz M. Huk – 2, T. Huk (Voss Automotive).

6. Kolejka 2. Legnickiej Ligi Halowej:

J&M Car Parts – Pro Auto 5:4

Bramki: Poparda, Franczak – 3, Baran (J&M Car Parts) oraz Zakrocki – 2, Kubaj, Chmielewski (Pro Auto).

Haerter Technika Wytłaczania – Mine Master Białe Sady 2:6 (0:4)

Bramki: Stępień, Strugała (Haerter Technika Wytłaczania) oraz Kiczura, D. Burda – 2, P. Burda, Lech, A. Burda (Mine Master Białe Sady).

Wegarnik – Sariv Technika Łączenia 4:4 (0:2)

Bramki: Kopczyk – 2, Smolny – 2 (Wegarnik) oraz Fościak, Sierpina, Cukier, Łysy (Sariv).

Flashnet Internet – Huzar Raszówka 6:1 (2:0)

Bramki: Król – 2, Grządkowski, nicieja, Krawczun, Pęczkowski (Flashnet Internet) oraz Niegluj (Huzar Raszówka).

Viessmann Tarninów – Solidex 2:9 (1:3)

Bramki: Nieplowicz, Taraciński (Viessmann Tarninów) oraz Małek, Drozdowski, Zarański - 2, Rosa, Kaczmarek -2 , Ziembicki – 2 (Solidex).

Exclusive – ZUIG.PL – Geo 3:2 (2:0)

Bramki: Kogus – 2, Zwierz (Exclusive) oraz Czarnota – 2 (ZUIG.PL – Geo).

Team Legnica – Viskase 18:1 (7:0)

Bramki: A. Cymbalista – 5, Wach – 4, Grzeszczyk – 2, Zastawski – 2, Wilk, Giedrojć – 2, Styrcz, Łuczków (Team Legnica) oraz Papaj (Viskase).
[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 11]
[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 12]

Biorą przykład z zachowania swojego trenera .
Sędziowie w tym roku na wielki plus
Ludzie płacimy po 1400 zl za 1 liga A 1300 zl za 2 liga i mamy takich beznadziejnych sędziów jeden to kino bocznej nie widzi przez samar A drugi to regulamin niech poczyta bo tak sędziował ze Asz trybuny w...
Gwiazdeczki z legnickiego Pola zeszli wreszcie na ziemię czy dalej są zakochani w sobie .