2019-11-09 18:00:26 - Autor: AC(lca.pl)
Były zawodnik Siódemki Miedź pogrążył legniczan
Siódemka Miedź Legnica przegrała we własnej hali ze Śląskiem Forza Wrocław 25:26. Bramkę na wagę zwycięstwa rzucił były zawodnik legnickiego klubu Bartłomiej Koprowski.

Siódemka Miedź Legnica - Forza Śląsk Wrocław
Pierwsza połowa należała zdecydowanie do przyjezdnych. Śląsk Forza prowadził do przerwy 14:8, od pierwszej minuty powiększając przewagę. Legniczanie w przeciągu dziesięciu minut drugiej połowy doprowadzili do remisu 15:15 i wynik bliski remisu utrzymywał się do ostatnich sekund.

Bramkę na wagę zwycięstwa rzucił Bartłomiej Koprowski, który do Wrocławia trafił z Siódemki Miedź. Do remisu zabrakło ośmiu sekund.

Siódemka Miedź Legnica – Śląsk Forza Wrocław 25:26 (8:14)

Siódemka Miedź Legnica: Mazur, Stachurski, Dekarz – Majewski 6, Przybylak, Płaczek 3, Kowalik, Bogudziński 3, Piwko 1, Wychowaniec 3, Styrcz 4, Mosiołek 5. Kary: 8 min.

Śląsk Forza Wrocław: Prus, Młoczyński – Markiewicz 6, Koprowski 5, Burzyński 4, Cegłowski, Mistak 1, Maciejewski, Palica, Tkaczyk 2, Kołodziejczyk, Ungier 4, Herudziński, Borszowski, Wiewiórski 2. Kary: 12 min.

No to już można zacząć budować drużynę na kolejny sezon. Ten już się skończył.
Nie trzeba było pozbywać się Koprowskiego A wystarczyło dać mu ten tysiąc złotych więcej