Lca.pl » Sport » Siatkówka

2019-10-14 14:34:18 - Autor: AC(lca.pl)
Siatkarze Ikara wrócili z Żagania bez punktów
Nie było niespodzianki w meczu 3. Kolejki 2. Ligi siatkówki pomiędzy Sobieski-Arena Żagań a Ikarem Legnica. Gospodarze wygrali pewnie 3:1.

Ikar Legnica
Pierwsze trzy partie były bardzo wyrównane. Inauguracyjnego seta Sobieski-Arena wygrał do 20. W drugim ponownie siatkarze z Żagania zwyciężyli, ale już do 23. W trzecie secie górą byli legniczanie wygrywając do 23.

Czwarta partia jednak zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy zwyciężyli do 15 i w całym meczu 3:1.

Po 3. kolejkach na prowadzeniu KU AZS Zielona Góra z kompletem punktów. Legniczanie oraz Rosiek Syców zamykają tabelę z zerowym dorobkiem punktowym. Ikar w następnej kolejce zagra u siebie z liderem z Zielonej Góry.

2. liga: Sobieski-Arena Żagań – Ikar Legnica 3:1 (25:20, 25:23, 23:25, 25:15).

Gdzie jest Miedź w ręczną a gdzie ikar Wbrew pozorom różnica wcale nie jest taka wielka. Wychowanek Ikara jest w szerokiej kadrze reprezentacji.
Gdzie jest Miedź w ręczną a gdzie ikar Wbrew pozorom różnica wcale nie jest taka wielka.