Lca.pl » Sport » Ręczna

2019-09-29 00:28:46 - Autor: AC(lca.pl)
Żagiew Dzierżoniów wywiózł z Legnicy punkty
W meczu 3. Kolejki II Ligi EUCO-UKS Dziewiątka Legnica przegrał na własnym parkiecie z MKS Żagiew Dzierżoniów, mimo że do przerwy był remis 11:11.

Dziewiątka Legnica
Jeszcze w pierwszej połowie legniczanie dotrzymywali kroku ekipie z Dzierżoniowa. W 27 min. goście prowadzili dwoma bramkami, ale EUCO-UKS Dziewiątka jeszcze doprowadziła do wyrównania.

Legniczanie przespali pierwsze czternaście minut. W 44 minucie było już 13:19 i mimo ambitnej postawy gospodarze nie byli w stanie już nadrobić straty do gości. Ostatecznie Żagiew wygrał w Legnicy 27:18. Wśród gości świetne spotkanie rozegrał Bartosz Galik, który rzucił siedem bramek.

Dla EUCO-UKS Dziewiątka była to pierwsza porażka w tym sezonie. W następnej kolejce legniczanie zagrają na wyjeździe z SPR Szczypiorniak Gorzyce.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS Żagiew Dzierżoniów 18:27 (11:11)

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: Wojtusik, Maliński, Król 1, Gorczyca 2, Turalik 3, Szyba 5, Kuryło, Koch, Myśluk 3, Kasiński, Serwatyński 2, Piotrowicz, Kurdziel, Jedlecki, Stańko 2.

MKS Żagiew Dzierżoniów: Potocki 1, Rogaczewski 2, Błażkiewicz 4, Konieczny 1, Kuciński, Furman, Galik 7, Wasilewicz, Majewski 2, Koźmińczuk 2, Słomczewski 4, Matyja 1, Antosik 3, Wasilewicz.

Zastanawiające jest brak w 9 tylu zawodników grających w tamtym roku a dzisiaj nie wiadomo który raz wraca 40 letni prezes siatkówki w Legnicy do bramki 9.A gdzie jest Matuszynski,Sydor, Siekaniec i inni m...