2019-03-31 20:02:45 - Autor: AC(lca.pl)
Juniorki UKS EuCO Dziewiątka grają dalej w MP!
Zakończył się turniej 1/16 finału mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej. Awans do kolejnej fazy wywalczyły szczypiornistki UKS EuCO Dziewiątki Legnica.

UKS EuCO Dziewiątka Legnica

Grzegorz Karnicki
Podopieczne Grzegorz Karnickiego na inaugurację pewnie wygrały ze Spartą Gubin 42:19. W sobotę jednak legniczanki przegrały minimalnie z KPR ROKiS Radzymin 28:31.

Na domiar złego w tym meczu poważnej kontuzji kolana nabawiła się zawodniczka UKS Euco Dziewiątka Weronika Ścisłowicz.

W decydującym niedzielnym meczu po horrorze UKS EuCO Dziewiątka zwyciężyła nad AZS-em Politechnika Koszalin 25:23 i dzięki czemu awansowały do 1/8 finału mistrzostw Polski.

Weronika Ścisłowicz
Turniej na pierwszym miejscu zakończył KPR ROKiS Radzymin, który odniósł komplet zwycięstw. Legniczanki były drugie.

O awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski UKS EuCO Dziewiątka zagra w Kwidzynie.

UKS EuCO Dziewiątka Legnica – AZS Politechnika Koszalin 25:23

WŁAŚNIE AŻ CIŚNIE SIĘ NA JĘZYK I NIE MOŻNA PRZEJŚĆ OBOK TEGO OBOJĘTNIE. DZIEWCZYNY JADĄ DALEJ WALCZYĆ O 1/8 MISTRZOSTW POLSKI. TAKI WYJAZD TO NAPRAWDĘ DUŻY WYDATEK DLA RODZICÓW I KLUBU. STĄD APE...