Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2019-02-02 19:55:37 - Autor: AC(lca.pl)
Wietrzak Team przegrał w Żarach i odpadł z walki o awans
W 2. Dolnośląskiej Lidze Futsalu Wietrzak Team Legnica przegrał na wyjeździe z Mundialem Żary 4:5 i stracił szansę na awans do 1. ligi.

Wietrzak Team Legnica – AZS Uniwersytet Wrocławski
Wietrzak Team w Żarach grał w okrojonym składzie. Z różnych względów zabrakło m.in. Pawła Wilczyńskiego, Pawła Łopacińskiego czy Pawła Wyżgi.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie po mocnym strzale Daniela Gałacha. Do remisu doprowadził w 7 min. Konrad Cieślak. Chwilę później legniczanie strzelili drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Jacek Kanas. Końcówka pierwszej połowy to jednak dwa trafienia Mundialu, który na przerwę schodził prowadząc 3:2.

W drugiej połowie strzałem zza pola karnego do remisu doprowadził Arkadiusz Cymbalista. Mundial jednak odpowiedział kolejnym trafieniem Daniela Gałacha. Legniczanie jednak ponownie wyrównali stan meczu, a do siatki bramki rywali trafił Jakub Opaluch. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy za sprawą Gałacha strzelili zwycięską bramkę.

Porażka w Żarach oznacza, że Wietrzak Team odpadł z walki o awans. Prawdopodobnie za tydzień zespół Stanisława Wietrzaka zagra ostatni mecz ligowy przeciwko Madness Chocianów.

Mundial Żary – Wietrzak Team Legnica 5:4 (3;2)

Bramki dla Wietrzak Team Legnica: Cieślak, Kanas, Cymbalista, Opaluch.

Tak to jest jak Pan pseudotrener chce trzymać 2 sroki za ogon. Ani llh ani liga... i tylko burd.. zrobili w rozgrywkach llh przez to swoje przekładanie spotkań.