Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2019-01-16 22:12:14 - Autor: AC(lca.pl)
Wietrzak Team na pożegnanie z LLH ograł Flashnet
W rozegranym awansem meczu Legnickiej Ligi Halowej Wietrzak Team pokonał Flashnet Internet 10:4. Dla byłego mistrza był to ostatni mecz w tym sezonie.

Wietrzak Team – FutbolCentrum
Flashnet Internet tylko w pierwszej połowie dotrzymywał kroku dwukrotnego mistrza. Internetowcy mogli nawet schodzić na przerwę prowadząc, ale kilkukrotnie marnowali świetne okazje do zdobycia bramki. Wietrzak Team zagrał jak rasowy bokser i w drugiej połowie wypunktował młody zespół Mariusza Sikory.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ekipy Stanisława Wietrzaka 10:4. Flashnet Internet ma do rozegrania jeszcze jeden mecz ligowy i jeżeli to spotkanie przegra spadnie do 2. Legnickiej Ligi Halowej.

Jak na razie ekipa Mariusza Sikory zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Internetowcy wyprzedzają tylko Tarninów, który na koncie zgromadził trzy punkty.

1. LLH:

Flashnet Internet – Wietrzak Team 4:10 (1:2)

Bramki: Woźniczka – 2, Janeczko, Sikora (Flashnet Internet) oraz Cymbalista – 4, Kaczmarek – 2, Kanas, Hałdrzyński, Horbal, Durkalec (Wietrzak Team).