Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2018-01-21 22:29:07 - Autor: AC(lca.pl)
1. LLH: wiemy, kto zagra w grupie mistrzowskiej
Fire, Wietrzak Team oraz FutbolCentrum wywalczyły w niedzielę awans do grupy mistrzowskiej 1. Legnickiej Ligi Halowej. Wspomniana trójka traci trzy punkty do prowadzącego w tabeli Auto-Elektryka.

Fitness Piekary - FutbolCentrum

ZG Lubin - Fire
W pierwszym niedzielnym meczu FutbolCentrum pokonał skromnie Fitness Piekary 2:0. Wynik spotkania został ustalony już przed przerwą. Na listę strzelców wpisali się Robert Lazarek i Dominik Wiśniewski. W szeregach beniaminka wyraźnie był widoczny brak Tomasza Wojciechowskiego, który w ostatnich spotkaniach był zdecydowanie najjaśniejszą postacią obok Adriana Woźniczki.

W drugim meczu Wietrzak Team okazał się lepszy od Inmiru Legnickie Pole. Mistrz wygrał 4:1, a wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej części meczu. Honorowe trafienie dla ekipy z Legnickiego Pola zaliczył Paweł Kulikowski. W barwach Wietrzak Team zadebiutował Kamil Gwadera, który w bramce zastąpił Pawła Łopacińskiego. Był to debiut udany, bo za swój występ 21-latek znalazł się w najlepszej piątce kolejki.

W grupie mistrzowskiej znalazł się także Fire, który wygrał z ZG Lubin 5:3. Dla debiutanta spotkanie rozpoczęło się fatalnie. Najpierw Fire objął prowadzenie, a dwie minuty później Damian Podziewski zobaczył czerwoną kartkę. Do przerwy podopieczni Wojciecha Huka prowadzili 1:4. W drugiej części lubinianie mimo ambitnej postawy nie zdołali dogonić strażaków.

W grupie mistrzowskiej wystąpią: Auto-Elektryk, Fire, Wietrzak Team i FutbolCentrum. O utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej walczyć będą: Fitness Piekary, ZG Lubin i Inmir Legnickie Pole.

7. kolejka 1. LLH:

Fitness Piekary - FutbolCentrum 0:2 (0:2)

Bramki: Lazarek, Wiśniewski (FutbolCentrum).

Inmir Legnickie Pole - Wietrzak Team 1:4 (0:0)

Bramki: Kulikowski (Inmir Legnickie Pole) oraz Jaros – 2, Cymbalista, Wilczyński (Wietrzak Team).

ZG Lubin - Fire 3:5 (1:4)

Bramki: Bednarz – 3 (ZG Lubin) oraz Wyżga - 2, Alwin – 2, Chojecki (Fire).
[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 11]

Dobrze że skuteczność była... PS. Lazar pewnie poczęstował ;>>
Gość z "10" W futbolu albo czegoś się najarał albo nie ma układu nerwowego.. Ogólnie bardzo dobre mecze w tym tygodniu.