Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2017-12-23 20:54:02 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: kolejne zwycięstwa Flashnetu i Raf-Kop-Budu
Po sobotniej serii spotkań liderem 2. Legnickiej Ligi Halowej został Flashnet Internet, który bez problemów rozgromił ZUIG.PL – Geo 8:1.

Goodfellas - J&M Carparts

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Raf-Kop-Bud
Na inaugurację 3. kolejki Tarninów rozjechał niepokonanego w dwóch pierwszych kolejkach Auto-Zamrzyka 6:2. Trzeba jednak podkreślić, że drużyna Mirosława Buchnata do tej konfrontacji podeszła osłabiona brakiem kilku zawodników. Po tej porażce Auto-Zamrzyk stracił pozycję lidera.

Zgodnie z planem kolejne trzy punkty zdobył Flashnet Internet. Podopieczni Mariusza Sikory wygrali z ZUIG.PL- Geo aż 8:1, wskakując tym samym na pierwsze miejsce w tabeli z kompletem punktów na koncie.

Dużą niespodziankę sprawił J&M Carparts, który wygrał z Goodfellas. Zespół Krystiana Żuka jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, ale na przerwę schodził przegrywając 1:3. W drugiej połowie po sześciu minutach Goodfellas prowadziło już 4:3 i wydawało się, że losy spotkania zostały rozstrzygnięte, jednak końcówka meczu należała do J&M Carparts, które strzeliło dwa gole i ostatecznie wygrało 5:4.

Pierwszej porażki w sezonie doznała za to Rehabilitacja Zdrowe Plecy. W starciu niepokonanych podopieczni Konrada Konewczyńskiego ulegli Raf-Kop-Budowi 3:6. Drużyna Radosława Wrońskiego wraz z Flashnetem Internet przewodzi w lidze z dziewięcioma punktami na koncie.

Na zakończenie 3. kolejki United Team po dobrym meczu pokonało Voss Automotive 5:4. Wszystkie bramki dla United Team zdobył duet Nazar Sakaluk - Mateusz Hałdrzyński. Dla ekipy z LSSE była to już trzecia porażka w tym sezonie!

3. kolejka 2. LLH:

Tarninów - Auto Zamrzyk 6:2 (1:0)

Bramki: Taraciński - 2, Winnik - 2, Serkies - 2 (Tarninów) oraz Adach - 2 (Auto-Zamrzyk)

Flashnet Internet - ZUIG.PL – Geo 8:1 (3:0)

Bramki: Król - 4, Cyza - 2, Swędzikiewicz, Janeczko (Flashnet Internet) oraz Kozłowski (ZUIG.PL - Geo)

Goodfellas - J&M Carparts 4:5 (1:3)

Bramki: Nicieja - 2, Wach, Makowski (Goodfellas) oraz Bronka - 2, Baran, Poparda, Zięba (J&M Carparts)

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Raf-Kop-Bud 3:6 (0:2)

Bramki: B. Jurkiewicz, Gnitecki, Mazur (RZP) oraz Wroński - 2, Kasperowicz - 2, Śliwiński, Galik (Raf-Kop-Bud).

Voss Automotive - United Team 4:5 (0:2)

Bramki: Kociszewski - 2, Połetek, Sejud (Voss Automotive) oraz Hałdrzyński - 3, Sakaluk 2 (United Team).[Tabela dostępna w pełnej wersji strony 12]

W ten kolejec niestety niski poziom prezentowali sędziowie ;/ zawodzili w decydujacych momentach