Lca.pl » Sport » Siatkówka

2017-12-09 21:21:21 - Autor: J(lca.pl)
Siatkarze Ikara przegrali mecz na ligowym szczycie
Podopieczni trenera Pawła Murdzy muszą się skoncentrować na walce o drugie miejsce w tabeli grupy A dolnośląskiej 3. ligi. Szansa na pierwsze bowiem już im chyba uciekła.

Ikar Legnica - Ziemia Milicka Milicz
W sobotnim meczu na szczycie tabeli legniczanie ulegli w Miliczu tamtejszej Ziemi Milickiej 1:3. Gospodarze wygrali zasłużenie, będąc zespołem lepszym pod każdym względem siatkarskiego rzemiosła.

Pierwsze dwie partie Ziemia Milicka pewnie wygrała do 20 i 21. W trzeciej przebudził się Ikar, ale to było wszystko na co było go tego dnia stać. Czwarty set gospodarze wygrali do 17 i cały mecz 3:1.

- Trzeba przyznać, że na nic więcej dziś nie zasłużyliśmy. Milicz rozbił nas zagrywką i doświadczeniem. Nie mieliśmy atutów, by ugrać chociaż punkt. Teraz czeka nas kluczowy w kontekście walki o drugie miejsce mecz z Pogonią Góra – podsumowuje sobotnią konfrontację w Miliczu trener Paweł Murdza.

Ziemia Milicka Milicz – Ikar Legnica 3:1 (20, 21, -22, 17)

Ikar: Koncewicz, Wolak, Szaynowski, Dziadulewicz, Kupiński, Chomąt, Jagielski (L) – Smętek, Niewiadomski, Trzmiel.

Tabela grupy A dolnośląskiej 3. ligi

Nie rozumiem tego ataku w stronę chłopaków. Przegrani tylko dwa mecze w lidze z zawodnikami starszymi i bardziej doświadczonymi. Resztę drużyn pokonali. Myśle ze z ocenami drużyny trzeba sie wstrzymać ...
Nie jest tak źle. Nasi "juniorzy" jeśli nie odejdą do innych klubów, to za 2,3 lata mamy szansę. Rozgrywający musi dużo się uczyć. Wzrost jest, ale Kuba Cię miażdży.
Dużo krzyku i szumu i wielki ch.u.j z tego będzie dalej trzecia liga i amatorka A czego ty oczekiwaleś szum jest tylko zmian nie ma. Trener który prowadził tylko juniorów którzy nic nie ugrali, połowa ...