Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2017-02-05 23:26:16 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: W czubie bez zmian. Rehabilitacja liderem
W 2. Legnickiej Lidze Halowej w dalszym ciągu na prowadzeniu znajduje się Rehabilitacja Zdrowe Plecy. Lider wygrał już piąty mecz z rzędu! Tym razem z CDAJ - J&M Carparts 4:2.

Flashnet Internet - Raf-Kop-Bud
Na inaugurację 9. kolejki Białe Sady przegrały z Fitness Piekary 4:9. Ekipa Łukasza Dudki już od pierwszej minuty musiała sobie radzić najpierw w czwórkę po tym jak czerwona kartkę zobaczył Kamil Malesza za wybicie piłki ręką z bramki. Kilka minut później za identyczne zagranie boisko musiał opuścić Łukasz Mirkowski i Białe Sady grały w trójkę! Ostatecznie Fitness Piekary wygrały 9:4 i w dalszym ciągu zajmują drugie miejsce w tabeli.

Po wspaniałym początku sezonu wyraźnie w kryzysie jest United Team, który doznał trzeciej porażki z rzędu! United Team tym razem musiał uznać wyższość ZUIG.PL – Geo. Dla geodetów była to dopiero trzecia wygrana w tym sezonie. United Team po tej kolejce spadł na piąte miejsce w tabeli.

Zgodnie z planem trzy punkty zainkasowała Rehabilitacja Zdrowe Plecy, która tylko w pierwszej połowie miała problemy z Częściami Do Aut Japońskich - J&M Carparts. Do przerwy był remis 1:1. Po przerwie rehabilitanci wrzucili wyższy bieg i ostatecznie wygrali 4:2.

W niedzielę dobrą formę potwierdził Flashnet Internet. Internetowcy wygrali z Raf-Kop-Bud 5:4 i tym samym umocnili się na siódmej pozycji w tabeli.

Prawdziwy festiwal strzelecki urządził sobie za to Saller Team z Viessmannem. Zespół Dominika Łysaka wygrał 10:6, a dziewięć goli było autorstwa duetu Aleksander Ptak-Kamil Kalicki. Z kolei dla Viessmanna pięć trafień zaliczył Łukasz Żukowski!

Dość niespodziewanie jednostronny przebieg miała rywalizacja Kompleksowej Budowy Domów Tarninów ze SztosFit GF. Debiutant tylko przez 27 minut był w stanie nawiązać równorzędnej walki z ekipą z Tarninowa. W ciągu ostatnich trzynastu minut KBD Tarninów zdobyła aż cztery gole. Ozdobą spotkania było piękne trafienie Kamila Kochana, który zaskoczył Krystiana Żuka lobem z własnej połowy! Dzięki tej wygranej Tarninów włączył się do walki o awans. Do prowadzącej trójki traci tylko dwa punkty.

9. kolejka 2. LLH:

Białe Sady - Fitness Piekary 4:9 (2:3)

Bramki: Hałaś – 2, Dudka, Krawczyk (Białe Sady) oraz Jacewicz – 2, Janiak – 2, Śliwiński – 2, T. Wojciechowski, Serenda – 2.

United Team - ZUIG.PL - Geo 3:6 (1:3)

Bramki: Krzywy – 2, Suchański (United Team) oraz Piotrowicz – 3, Kielak – 2, Bochenek (ZUIG.PL – Geo).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts 4:2 (1:1)

Bramki: Kuska – 2, Wilczyński, Jurkiewicz (RZP) oraz Czuchta, Bronka (CDAJ - J&M Carparts).

Flashnet Internet - Raf-Kop-Bud 5:4 (2:0)

Bramki: Hałdrzyński – 2, Winnik – 2, Mat. Sikora (Flashnet Internet) oraz Wroński – 2, Kasperowicz, Stępień (Raf-Kop-Bud).

Saller Team - Viessmann 10:6 (6:0)

Brami: Kalicki – 5, Ptak – 4, Kulikowski (Saller Team) oraz Żukowski – 5, Waksmudzki (Viessmann).

KBD Tarninów – SztosFit GF 6:0 (1:0)

Bramki: Serkies – 2, Kochan, Synowiec, Taraciński, Popowczak (KBD Tarninów).