Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2017-01-29 21:02:50 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: J&M Carparts rozgromił United Team!
Największą niespodziankę 8. kolejki 2. Legnickiej Ligi Halowej sprawiły Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts. Debiutant sensacyjnie pokonał United Team aż 8:3!

Viessmann - KBD Tarninów
Na inaugurację niedzielnych spotkań Rehabilitacja Zdrowe Plecy potwierdziła swoje aspiracje pierwszoligowe i pokonała liderujące Fitness Piekary 6:4! Ekipie Kamila Jacewicza nie pomogła nawet dobra gra strzelca dwóch bramek Tomasza Wojciechowskiego. Rehabilitacja Zdrowe Plecy w najbliższym meczu będzie musiała radzić sobie bez Pawła Wolanina, który obejrzał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie.

Jednostronny przebieg miała konfrontacja Viessmanna z KBD Tarninów. Debiutant tylko w pierwszej połowie dotrzymywał kroku doświadczonej drużynie z Tarninowa. Viessmann nawet dwukrotnie prowadził 1:0 i 2:1, ale kolejne minuty meczu to pełna dominacja Tarninowa, który zdobył ostatecznie dziesięć bramek. Pięć goli było autorstwa Daniela Taracińskiego.

Większych problemów z pokonaniem Białych Sadów nie miał Raf-Kop-Bud. Debiutant od pierwszej minuty niepodzielnie rządził na parkiecie i ostatecznie ograł zespół Łukasza Dudki 8:4.

United Team było zdecydowanym faworytem meczu z Częściami Do Aut Japońskich - J&M Carparts. Jak się okazało debiutant mimo, że z góry był skazywany na porażkę zagrał kapitalne zawody i głównie za sprawą duetu Maciej Bronka – Łukasz Zięba ograł United Team! Były już lider drugiej ligi fatalnie zagrał przez pierwsze dziesięć minut, kiedy to Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts wyszły na prowadzenie aż 5:1! Warto dodać, że cuda w bramce debiutanta wyczyniał Karol Forgiel, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Ostatecznie Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts wygrały z United Team 8:3. Aż sześć z ośmiu bramek było dziełem wspomnianego duetu Bronka-Zięba.

Wielkich emocji kibicom dostarczył również pojedynek ZUIG.PL – Geo z Saller Team. Geodeci po pierwszej połowie prowadzili z zespołem Dominika Łysaka 3:0. Po przerwie ZUIG.PL – Geo zaczął grać zdecydowanie słabiej i oddał inicjatywę Saller Team. Drużyna Dominika Łysaka w 39 minucie doprowadziła do remisu 3:3, a ostateczny cios zadał siedemnaście sekund przed końcem meczu Kamil Kalicki, zdobywając czwartą bramkę dla Saller Team.

W ostatnim niedzielnym meczu SztosFit GF pewnie pokonał Flashnet Internet 6:2. Bramki dla debiutanta zdobyli Marek Nicieja – 2, Sebastian Przybyłko – 2, Damian Skubiński i Mateusz Styrcz. Z kolei dla internetowców na listę strzelców wpisali się Krzysztof Sosnowski i Mateusz Sikora.

8. kolejka 2. LLH:

Fitness Piekary - Rehabilitacja Zdrowe Plecy 4:6 (1:2)

Bramki: T. Wojciechowski- 2, Janiak, Jacewicz (Fitness Piekary) oraz Wolanin - 2, Gnitecki, Jurkiewicz, Lesiak, Kuska (RZP)

Viessmann - KBD Tarninów 2:10 (2:3)

Bramki: Waksmundzki (Viessmann) oraz Taraciński - 5, Serkies - 3, Gołębiowski, Popowczak (KBD Tarninów)

Białe Sady - Raf-Kop-Bud 4:8 (0:3)

Bramka: Malesza - 2, Czubek - 2 (Białe Sady) oraz Szwedzik - 2, Wroński - 2, Pulikowski - 2, Kosek, Omański (Raf-Kop-Bud).

Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts - United Team 8:3 (6:2)

Bramki: Bronka - 4, Zięba - 2, Forgiel, Baran (CDAJ - J&M Carparts) oraz Makarowski, Łotecki, Bober (United Team).

ZUIG.PL - Geo - Saller Team 3:4 (3:0)

Bramki: Kulpa, Kwaśniewski, Pielak (ZUIG.PL – Geo) oraz Kudłacz, Pachulski, Ptak, Kalicki (Saller Team).

SztosFit GF - Flashnet Internet 6:2 (1:0)

Bramki: Nicieja – 2, Przybyłko – 2, Styrcz, Skubiński (SztosFit GF) oraz Sosnowski, Mat. Sikora (Flashnet Internet).