Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2017-01-15 20:18:29 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: United Team i Fitness Piekary na prowadzeniu
Trwa wspaniała seria United Team. Lider tym razem bez większych problemów pokonał Białe Sady 6:3. Świetną partię rozegrał Michał Suchański, który strzelił cztery bramki.

CDAJ - J&M Carparts - KBD Tarninów
Białe Sady nie były w stanie nawiązać równorzędnej walki z United Team. Lider potwierdził swoją świetną dyspozycję wygrywając 6:3. W hicie 6. kolejki Fitness Piekary wygrał z Saller Team 4:1 i jest już coraz bliżej awansu do pierwszej ligi. Ekipa Kamila Jacewicza nad trzecim zespołem ma już trzy punkty przewagi.

Niespodzianki nie było w starciu SztosFit GF z Viessmannem. W starciu debiutantów lepszy okazali się ci pierwsi wygrywając 6:0. Sporo emocji dostarczył również pojedynek Rehabilitacji Zdrowe Plecy z Raf-Kop-Budem. Zespół Konrada Konewczyńskiego wygrał w bólach 7:3, strzelając trzy bramki w ciągu ostatniej minuty spotkania.

Zgodnie z planem trzy punkty zainkasował KBD Tarninów, który wygrał z Częściami Do Aut Japoński - J&M Carparts 8:3. Co ciekawe, do przerwy był remis 2:2.

6. kolejka:

Białe Sady - United Team 3:6 (0:2)

Bramki: Czubek – 2, Rola (Białe Sady) oraz Suchański – 4, Makarowski, Figielek (United Team).

Fitness Piekary - Saller Team 4:1 (1:1)

Bramki: Janiak, Wójcik, Węgłowski, Śliwiński (Fitness Piekary) oraz Ziembicki (Saller Team).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Raf-Kop-Bud 7:3 (3:0)

Bramki: Lesiak – 3, Wilczyński, Mazur, Kuska, Wolanin (RZP) oraz Strzelecki, Komaniecki, Omański (Raf-Kop-Bud).

Viessmann - SztosFit GF 0:6 (0:2)

Bramki: Skubiński – 2, Nicieja – 2, Cymbalista, Czarnek (SztosFit GF).

Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts - KBD Tarninów 3:8 (2:2)

Bramki: Poparda, Bronka, Zięba (CDAJ - J&M Carparts) oraz Gołębiewski – 2, Taraciński – 2, Serkies, Kochan, Rudewicz, Koclęga (KBD Tarninów).

ZUIG.PL - Geo - Flashnet Internet 3:4 (3:1)

Bramki: Śmietański – 2, Bochenek (ZUIG.PL - Geo) oraz Hałdrzyński, Sosnowski, Król, Mariusz Sikora (Flashnet Internet).