Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2017-01-15 20:28:52 - Autor: AC(lca.pl)
1. LLH: Fire zgasiło mistrza. Cuprum liderem
W hicie 6. kolejki Fire wygrał z Auto-Elektrykiem 4:2. Dla mistrza jest to druga porażka w tym sezonie. Nowym liderem został Cuprum Polkowice, który ograł Voss Automotive 3:1.

Voss Automotive - Cuprum Polkowice
Voss Automotive może mówić o sporym pechu, bowiem przez 38 minut toczył równy bój z faworyzowanym Cuprum. Ekipa z LSSE mogła pokusić się o niespodziankę, gdyby była skuteczniejsza. Dobrych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali m.in. Marcin Ogórek, Rafał Sejud i Paweł Wyżga.

W 38 min. bramkę na 2:1 zdobył bramkarz z Polkowic Wojciech Wojtowicz, który popisał się świetnym uderzeniem z dystansu. W 40 min. rywala dobił … ponownie golkiper Cuprum, który zdobył kuriozalnego gola z własnego pola karnego!

W drugim niedzielnym meczu Inmir tylko w pierwszej połowie dotrzymywał kroku Wietrzak Team. Do przerwy był remis 1:1. W pierwszych czterech minutach drugiej połowy podopieczni Stanisława Wietrzaka zdobyli cztery bramki i rozstrzygnęli losy spotkania. Ostatecznie brązowy medalista z zeszłego sezonu wygrał 8:2.

W dalszym ciągu w grze o najlepszą czwórkę jest Fire. Strażacy w szlagierze kolejki pokonali Auto-Elektryka 4:2. Wicemistrz koncertowo zagrał przez 35 minut, po których prowadził aż 4:0. Auto-Elektryk bramki zaczął strzelać dopiero w końcówce spotkania zmniejszając rozmiary porażki za sprawą goli Damiana Smolnego.

W ostatnim niedzielnym meczu Auto-Zamrzyk pokonał Futbol.Legnica.pl 6:3 i awansował na czwarte miejsce, gwarantujące grę w grupie mistrzowskiej. Trzy bramki zdobył wracający do dobrej dyspozycji Robert Lazarek.

Ekipa Mirosława Buchnata o awans do play-off powalczy z Fire, Inmirem Legnickie Pole i Futbol.Legnica.pl. Za tydzień Auto-Zamrzyk zagra z Wietrzak Team, Futbol.Legnica.pl zmierzy się z Cuprum Polkowice, Auto-Elektryk powalczy o punkty z Inmirem Legnickie Pole, a Fire z Voss Automotive.

6. kolejka:

Voss Automotive - Cuprum Polkowice 1:3 (1:1)

Bramki: Światły (Voss Automotive) oraz Wojtowicz – 2, Biały (Cuprum Polkowice).

Inmir Legnickie Pole - Wietrzak Team 2:8 (1:1)

Bramki: A. Wasilewski, Kozłowski (Inmir Legnickie Pole) oraz Jaros – 2, Kanas, Wilczyński, Horbal, Tkacz, Cymbalista, Cieślak (Wietrzak Team).

Auto-Elektryk - Fire 2:4 (0:1)

Bramki: Smolny - 2 (Auto-Elektryk) oraz Spychaj, Szumański, Śliwiński, Alwin (Fire).

Auto-Zamrzyk - Futbol.Legnica.pl 6:3 (2:1)

Bramki: Lazarek – 3, Kowalski – 2, Andrzejewski (Auto-Zamrzyk) oraz Chodyga, Makowski, Wiśniewski (Futbol.Legnica.pl).