Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2017-01-07 21:35:34 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Kolejna ofiara świetnego United Team
Na zapleczu elity w dalszym ciągu niepodzielnie panuje United Team. Lider tym razem pewnie pokonał dobrze spisującego się w ostatnich tygodniach Flashnet Internet 6:1.

Flashnet Internet - United Team
Liderowi kroku dotrzymuje m.in. Fitness Piekary, który wygrał z ZUIG.PL – Geo 4:2. Z kolei Białe Sady bez problemów rozgromiły Viessmanna aż 15:3. Trzy punkty dopisał sobie również Raf-Kop-Bud. Debiutant okazał się lepszy od Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts wygrywając 4:3.

W innym ciekawym spotkaniu 5. kolejki 2. ligi SztosFit GF przegrał z Rehabilitacją Zdrowe Plecy 1:2, mimo że do przerwy prowadził 1:0. Zespół Konrada Konewczyńskiego do zwycięstwa poprowadził strzelec dwóch bramek Daniel Mazur.

Na zakończenie 5. kolejki Saller Team wygrał z Kompleksową Budową Domów Tarninów 7:6. Ekipa Dominika Łysaka idealnie rozpoczęła spotkanie, bowiem po 8 min. prowadziła 3:0 i nic wskazywało na to, że KBD Tarninów jeszcze się podniesie.

Rozluźnienie w szeregach Saller Team przeciwnik wykorzystał jednak bezlitośnie i do przerwy był już remis 3:3. W drugiej połowie w dalszym ciągu trwała wymiana ciosów, z której zwycięsko wyszedł Saller. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Kamil Kalicki.

5. kolejka 2. ligi:

ZUIG.PL - Geo - Fitness Piekary 2:4 (1:3)

Bramki: K. Piotrowicz – 2 (ZUIG.PL – Geo) oraz K. Wójcik – 2, T. Wojciechowski, Zieliński (Fitness Piekary).

Viessmann - Białe Sady 3:15 (2:4)

Bramki: Zuber – 2, Waksmundzki (Viessmann) oraz Grzeszczyk – 3, Czubek – 2, Rola, Bondarewicz - 2, Olszowy – 2, A. Burda – 2, Krawczyk, Malesza, Hałaś.

Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts - Raf-Kop-Bud 3:4 (1:2)

Bramki: Bronka, Poparda, Krzeszowiec (CDAJ - J&M Carparts) oraz P. Szwedzik, Kosek, Omański (Raf-Kop-Bud).

Flashnet Internet - United Team 1:6 (0:2)

Bramki: Hałdrzyński (Flashnet Internet) oraz Suchański – 2, Krzywy, Cholewiński, Wiśniewski, Lewaczak (United Team).

SztosFit GF - Rehabilitacja Zdrowe Plecy 1:2 (1:0)

Bramki: Skubiński (SztosFit GF) oraz Mazur – 2 (RZP).

KBD Tarninów - Saller Team 6:7 (3:3)

Bramki: Taraciński – 2, Trochanowski – 2, Kochan, Szpak (KBD Tarninów) oraz Kalicki – 3, Kłak – 2, Dąbrowski, Niewiadomski (Saller Team).