Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-12-18 21:22:49 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: United Team nadal nie do zatrzymania
Na zapleczu 1. ligi trwa wspaniała seria United Team. Lider w meczu na szczycie pokonał KBD Tarninów 9:4. Dla United Team było to czwarte zwycięstwo z rzędu.

Saller Team - Raf-Kop-Bud
Drugoligowy  szlagier był wyrównany tylko w pierwszej połowie. United Team na przerwę schodził prowadząc 3:2, ale potem pokazał klasę i zaaplikował rywalowi aż sześć bramek. Tarninów odpowiedział tylko dwukrotnie i pełną pulę zgarnął lider.

Dużą niespodziankę sprawił Flashnet Internet. Zespół Mariusza Sikory wygrał z Rehabilitacją Zdrowe Plecy 4:3. Trzy punkty dopisał sobie również SztosFit GF, który pokonał Białe Sady 4:3. Do czołówki doskoczył wzmocniony Marcinem Garuchem Saller Team. Zespół Dominika Łysaka szczęśliwie pokonał Raf-Kop-Bud 5:4 i jest już na trzecim miejscu w tabeli.

Trzecie zwycięstwo w tym sezonie zanotowało Fitness Piekary. Drużyna Kamila Jacewicza rozgromiła Viessmanna aż 13:2. Aż pięć bramek w tym meczu strzelił Kamil Wójcik!

W ostatnim niedzielnym meczu Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts doznało czwartej porażki w sezonie. Debiutant musiał uznać wyższość ZUIG.PL – Geo.