Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-12-18 21:34:51 - Autor: AC(lca.pl)
1. LLH: Cuprum Polkowice nowym liderem tabeli
W hicie 4. kolejki Legnickiej Ligi Halowej Cuprum wygrało 2:1 z Auto-Elektrykiem. Tym samym polkowiczanie awansowali na 1. miejsce w tabeli. W innych niedzielnych meczach też sporo się działo.

Inmir Legnickie Pole - Auto-Zamrzyk
Na inaugurację kolejki Wietrzak Team wysoko ograł Fire 7:3. Do przerwy był remis 1:1. Na początku drugiej połowy zespół Stanisława Wietrzaka podkręcił jednak tempo i w przeciągu sześciu minut zdobył cztery bramki.

Najpierw dwa trafienia zaliczył Arkadiusz Cymbalista. Kolejne dwa gole dołożył Mateusz Jaros, a pod koniec meczu rywala dobił dwukrotnie Robert Horbal. Strażacy odpowiedzieli tylko golami Rafała Szumańskiego i Artura Spychaja. Fire takiego scenariusza na początku sezonu na pewno się nie spodziewał. Strażacy po 4. kolejkach mają na koncie tylko jeden punkt!

W drugim spotkaniu po bardzo dużych emocjach Auto-Zamrzyk wygrał z Inmirem Legnickie Pole 4:2. Zespół Mirosława Buchnata dopiero w końcówce meczu przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramkę na 3:2 zdobył Alan Lech, a wynik spotkania ustalił kapitalnym uderzeniem z własnej połowy Andrzej Andrzejewski.

Wszyscy, którzy zdecydowali się przyjść na niedzielny szlagier pomiędzy Auto-Elektrykiem a Cuprum Polkowice nie mogą czuć się zawiedzeni. Obie ekipy stworzyły świetne widowisko, a gra toczyła się w zabójczym tempie.

Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie Dawid Biały. Do wyrównania chwilę po wznowieniu drugiej połowy doprowadził debiutujący w barwach Auto-Elektryka Dariusz Czaja. Ostatnie słowo należało jednak do zespołu z Polkowic. Gola na wagę trzech punktów strzelił Kamil Cios. Dzięki tej wygranej Cuprum zostało nowym liderem, Auto-Elektryk spadł na drugie miejsce.

Dość niespodziewanie jednostronny przebieg miała konfrontacja pomiędzy Futbol.Legnica.pl a Voss Automotive. W starciu beniaminków zdecydowanie lepszy okazał się ten pierwszy wygrywając aż 8:3. Cztery bramki w tym meczu strzelił Dominik Wiśniewski.

4. kolejka:

Fire - Wietrzak Team 3:7 (1:1)
Bramki: Dominiak, Szumański, Spychaj (Fire) oraz Cymbalista – 2, Jaros – 2, Horbal – 2, Kanas (Wietrzak Team).

Inmir Legnickie Pole - Auto-Zamrzyk 2:4 (1:1)