Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-12-11 21:41:35 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: United Team wygrało i jest na czele tabeli
W hicie 3. kolejki United Team wygrało z Rehabilitacją Zdrowe Plecy 5:3 i zostało samodzielnym liderem. Na drugie miejsce wskoczył KBD Tarninów, który pokonał Fitness Piekary 6:3.

SztosFit GF - ZUIG.PL – Geo
Losy drugoligowego szlagieru rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. United Team na przerwę schodziło wygrywając 3:0. W drugiej połowie lider utrzymał prowadzenie i ostatecznie pokonał Rehabilitację Zdrowe Plecy 5:3.

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Legnickiej Ligi Halowej odniósł Raf-Kop-Bud, który pokonał Viessmanna 4:2. Beniaminka do zwycięstwa poprowadził strzelec dwóch bramek Patryk Szwedyk.

Pierwsze trzy punkty i pierwsze bramki w obecnych rozgrywkach zdobył Flashnet Internet. Podopieczni Mariusza Sikory wygrali z Częściami Do Aut Japońskich - J&M Carparts 3:2. Za ubiegłotygodniową porażkę z United Team zrehabilitowali się zawodnicy SztosFit GF, którzy pokonali ZUIG.PL – Geo aż 6:1.

Na zakończenie niedzielnych zmagań Kompleksowa Budowa Domów Tarninów wygrała z Fitness Piekary 6:3. Dla ekipy Kamila Jacewicza była to pierwsza porażka w tym sezonie. Z kolei dzięki tej wygranej KBD Tarninów wskoczył na drugie miejsce w tabeli.

3. kolejka:

United Team – Rehabilitacja Zdrowe Plecy 5:3 (3:0)

Bramki: Łotecki - 2, Czudek – 2, Lewczak (United Team) oraz Gnitecki – 2, Wolanin (RZP).

Viessmann - Raf-Kop-Bud 2:4 (1:2)

Bramki: Bardziński, Zuber (Viessmann) oraz Szwedyk – 2, Mędrzyński, Kuźbik (Raf-Kop-Bud).

Saller Team - Białe Sady 8:2 (3:2)

Bramki: Garuch - 3, Ptak - 2, Pachulski, Kalicki, Ziembicki (Saller Team) oraz Olszowy – 2 (Białe Sady).

Flashnet Internet - Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts 3:2 (1:0)

Bramki: Mat. Sikora, Mielniczuk, Hałdrzyński (Flashnet Internet) oraz Zięba, Poparda (CDAJ - J&M Carparts).

SztosFit GF - ZUIG.PL – Geo 6:1 (1:0)

Bramki: Stokłosa - 2, Pęczkowski - 2, Nicieja, Cymbalista (SztosFit GF) oraz Krzymowski (ZUIG.PL – Geo).

KBD Tarninów - Fitness Piekary 6:3 (2:1)

Bramki: Serkies – 2, Kochan, Szuszkiewicz, Trochanowski, Gołębiewski (KBD Tarninów) oraz Janiak, Serenda, Ciesielski (Fitness Piekary).