Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-11-27 21:21:37 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Osiem goli geodetów dało fotel lidera tabeli
Pierwszym liderem 2. ligi w sezonie 2016/2017 został ZUIG.PL – Geo. Geodeci bez większych problemów pokonali Viessmanna 8:2. Dla debiutanta obie bramki zdobył Kacper Waksmundzki.

CDAJ-J&M Carparts – SztosFit GF
W najciekawszym spotkaniu 1. kolejki Legnickiej Ligi Halowej Saller Team przegrał z Rehabilitacją Zdrowe Plecy 3:5. Zespół Konrada Konewczyńskiego od pierwszych minut kontrolował grę i na przerwę schodził prowadząc 4:1.

W drugiej połowie Saller Team "złapał kontakt" z rywalem (3:4), ale ostatnie słowo należało do Rehabilitacji Zdrowe Plecy, które za sprawą Macieja Gniteckiego zdobyło piątą bramkę. Jedną z bramek dla zespołu Dominika Łysaka zdobył bramkarz Miedzi Aleksander Ptak.

Świetne widowisko stworzyły Białe Sady i Kompleksowa Budowa Domów Tarninów. Po ostatnim gwizdku cieszyła się jednak tylko ta druga drużyna.

Po spadku do 2. ligi pierwsze trzy punkty zdobył Fitness Piekary. Drużyna Kamila Jacewicza wygrała z mocno przemeblowanym Flashnet Internet 4:0. Dwie bramki dla Fitness Piekary zdobył Kamil Wójcik.

Na zakończenie inauguracyjnej kolejki United Team wygrał z Raf-Kop-Bud 8:4, mimo że do przerwy przegrywał 1:2. United Team do zwycięstwa poprowadziło trio Suchański-Bober-Krzywy, które zdobyło aż siedem z ośmiu goli.

2. liga:

Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts – SztosFit GF 1:5 (1:2)

Bramki: Dwornicki (Części Do Aut Japońskich) oraz Pęczkowski - 2, Przybyłko - 2, Nicieja (SztosFit GF).

ZUIG.PL - Geo – Viessmann 7:2 (4:1)

Bramki: Idziak - 3, K. Piotrowicz - 2, Śmietański - 2 (ZUIG.PL – Geo) oraz Waksmundzki - 2 (Viessmann).

Białe Sady - KBD Tarninów 4:7 (2:2)

Bramki: Malesza - 2, Czubek, Hałaś (Białe Sady) oraz Serkies - 3, Taraciński - 2, Trochanowski, Synowiec (KBD Tarninów).

Fitness Piekary - Flashnet Internet 4:0 (3:0)

Bramki: Wójcik - 2, Janiak, Serenda (Fitness Piekary).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Saller Team 5:3 (4:1)

Bramki: Lesiak - 2, Mazur, Wolanin, Gnitecki (Rehabilitacja Zdrowe Plecy) oraz Łysak - 2, Ptak (Salller Team).

United Team - Raf-Kop-Bud 8:4 (1:2)

Bramki: Suchański - 3, Bober - 2, Krzywy - 2, Lewczak oraz Wroński - 2, Stępień, Strzelecki (Raf-Kop-Bud).