Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-11-27 21:33:26 - Autor: AC(lca.pl)
1. LLH: Dobry start mistrza. Wietrzak Team liderem
Na inaugurację 1. ligi obrońca tytułu mistrzowskiego Auto-Elektryk rozgromił Futbol.Legnica.pl 6:1. Pierwszym liderem został jednak Wietrzak Team, który wygrał z Voss Automotive 8:1.

Cuprum Polkowice - Auto-Zamrzyk
Najlepsza drużyna 2. ligi poprzedniego sezonu nie miała wiele do powiedzenia w starciu z brązowym medalistą 1.ligi. Wietrzak Team od pierwszej minuty dyktował warunki gry i łatwo pokonał Voss Automotive 8:1.

Dużą niespodziankę w "derbach" sprawił Inmir Legnickie Pole. Beniaminek po świetnym meczu pokonał Fire 3:2. Strażacy obie bramki strzelili w ciągu ostatnich dwóch minut meczu. Na więcej zabrakło im czasu.

Od spacerku rozgrywki 1. ligi rozpoczął Auto-Elektryk. Mistrz bez większych problemów wygrał z Futbol.Legnica.pl 6:1. Świetną partię rozegrał Karol Nikodem, który zdobył trzy bramki. Po jednym golu dołożyli: Dominik Pazio, Marek Dudka i Oliver Dańczak.

Na zakończenie 1. kolejki faworyzowany Cuprum Polkowice musiał się sporo namęczyć, aby pokonać Auto-Zamrzyka. Decydująca o losach spotkania okazała się sytuacja z 29 min. przy stanie 2:1 dla Auto-Zamrzyka, kiedy to wychodzącego na czystą pozycję Roberta Lazarka nieprzepisowo zatrzymał golkiper z Polkowic.

Ku zdziwieniu licznie zgromadzonej publiczności sędzia ukarał Grzegorza Dudę tylko żółtym kartonikiem. Ostatnie dziesięć minut należało do gości z Polkowic, którzy za sprawą Dawida Białego dołożyli trzy bramki i ostatecznie wygrali 4:2.

1. kolejka:

Wietrzak Team - Voss Automotive 8:1 (3:0)

Bramki: Cymbalista - 3, Kanas - 2, Cieślak, Tkacz, Wilczyński (Wietrzak Team) oraz Światły (Voss Automotive).

Fire - Inmir Legnickie Pole 2:3 (0:1)

Bramki: Spychaj, Śliwiński (Fire) oraz Zarański, P. Wasilewski, Kozłowski (Inmir Legnickie Pole).

Auto-Elektryk - Futbol.Legnica.pl 6:1 (2:0)

Bramki: Nikodem - 3, Dudka, Pazio, Dańczak (Auto-Elektryk) oraz Makowski (Futbol.Legnica.pl).

Cuprum Polkowice - Auto-Zamrzyk 4:2 (1:2)

Bramki: Biały - 4 (Cuprum Polkowice) oraz Lech, Chmurowski (Auto-Zamrzyk).