Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-01-16 20:47:35 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Ostra strzelanina w meczu na szczycie
W hicie 6. kolejki Voss Automotive wygrał z Inmirem Legnickie Pole aż 10:2. Piąte zwycięstwo w tym sezonie zanotował również Futbol.legnica.pl, który ograł Leroy Merlin 4:3.

Flashnet Internet - United Team

Adam Nadolski
Meczem bez historii okazała się rywalizacja Flashnet Internet z United Team. Zespół Mariusz Sikory wygrał 7:0, a drugiego hat-tricka z rzędu ustrzelił Krystian Kowalczyk.

Za to sporo emocji dostarczył kibicom pojedynek Futbol.legnica.pl z Leroy Merlin. Ekipa Marcina Medyka przespała początek meczu i po 13 minutach przegrywała już 0:2 po trafieniach Mariusza Huka i Artura Bednarza. W 15 minucie kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Natanael Jurkiewicz, a tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Konrad Tymków.

W drugiej połowie Futbol.Legnica.pl wyszedł na prowadzenie, a ponownie na listę strzelców wpisał się Tymków. Leroy Merlin odpowiedziało golem naskuteczniejszego zawodnika drugiej ligi Kamila Czubka. Ostateczny cios zadał dwadzieścia pięć sekund przed końcem meczu Futbol.Legnica.pl, a bohaterem meczu został Adam Nadolski, który zdobył zwycięską bramkę.

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - ZUIG.PL - Geo
ZUIG.PL – Geo po raz kolejny pokazał się z dobrej strony i urwał punkty Rehabilitacji Zdrowe Plecy. Debiutant po 32 minucie prowadził 2:0, ale w przeciągu dwóch minut roztrwonił przewagę. Najpierw gola kontaktowego z rzutu karnego zdobył Paweł Cichy, a chwilę później atomowym strzałem z dystansu popisał się Daniel Mazur. Do końca meczu kibice już nie obejrzeli bramek.

W końcu przełamał się Saller Team Polska. Zespół Dominika Łysaka pewnie ograł Kompleksową Budowę Domów Tarninów 4:2. Dla ekipy Piotra Szuszkiewicza była to trzecia porażka z rzędu. Komleksowa Budowa Domów Tarninów po 6. kolejkach plasuje się na dopiero siódmym miejscu!

Jednostronnym widowiskiem była rywalizacja Voss Automotive z Inmirem Legnickie Pole. Lider wygrał 10:2, a bohaterem meczu został Paweł Wyżga, który zdobył cztery bramki.