Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-01-10 20:36:11 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Voss Automotive rozgromił Leroy Merlin
Łatwe zwycięstwo odniosło Voss Automotive. Po "hokejowym" meczu ligowy debiutant pokonał Leroy Merlin aż 10:5. Bohaterem meczu został Paweł Wyżga, który strzelił pięć goli.

ZUIG.PL - Geo - Flashnet Internet
Saller Team Polska doznał kolejne porażki w sezonie. Tym razem zespół Dominika Łysaka przegrał z Inmirem Legnickie Pole 2:5. Debiutant już przed przerwą rozstrzygnął losy spotkania. Inmir po pierwszej połowie prowadził 4:1. W drugiej części meczu obie ekipy dołożyły po jednej bramce.

W drugim meczu Rehabilitacja Zdrowe Plecy pokonała Kompleksową Budowę Domów Tarninów 6:3. Porażka w tym meczu oznacza dla ekipy Piotra Szuszkiewicza koniec marzeń o awansie do 1. ligi.

Tylko przez pierwsze dwadzieścia minut Leroy Merlin stawiało opór Voss Aumotive. Ekipa z LSSE po przerwie w przeciągu czterech minut zdobyła cztery bramki! Mecz zakończył się zwycięstwem Voss Automotive aż 10:5. Kapitalne zawody rozegrało trio Paweł Wyżga - Rafał Sejud - Marcin Ogórek. Wspomniana trójka strzeliła łącznie dziesięć bramek.

Spore problemy z pokonaniem ZUIG.PL – Geo miał Flashnet Internet. Zespół Mariusza Sikory w 34 minucie remisował z nowicjuszem 3:3! W końcówce meczu o losach spotkania zadecydował Krystian Kowalczyk. W przeciągu czterech minut skompletował hat-tricka i dzięki temu jego zespół wygrał 5:3!