Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-01-10 20:39:47 - Autor: AC(lca.pl)
1. LLH: Fire i Auto-Elektryk wciąż na fali
W dalszym ciągu niepokonani zostają Fire i Auto-Elektryk. W hicie kolejki ekipa Krzysztofa Kwiatkowskiego pokonała Siatkifiltracyjne.pl Iskrę Kochlice 2:1.

Iskra Kochlice - Auto-Elektryk
Piąte zwycięstwo z rzędu odniosło Fire. Strażacy w bólach wygrali z Kaczawą 4:2. Dla bieniowiczan była to piąta porażka w tym sezonie!

W hicie 5. kolejki Auto-Elektryk pokonał Siatkifiltracyjne.pl Iskra Kochlice 2:1. Wicemistrz do przerwy prowadził 1:0 po trafieniu Marcina Wasilewskiego. W drugiej połowie to Auto-Elektryk przejął inicjatywę i po dwóch golach Emiliana Borka sięgnął po pełną pulę.

Ostrą strzelaniną okazała się rywalizacja Fitness Piekary z Wietrzak Team. Ekipa Stanisława Wietrzaka do 28 minutach przegrywała z zespołem Kamila Jacewicza 3:2, mimo to potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Warto dodać, że trzy bramki dla Wietrzaka zdobył Damian Tomczyk, który wykorzystał dwa przedłużone rzuty karne. Dla Wietrzak Team było to trzecie zwycięstwo z rzędu.

W ostatnim meczu 5. kolejki pierwszej ligi Auto-Zamrzyk pewnie pokonał Street Burgera Białe Sady 7:2. Podopieczni Mirosława Buchnata przerwali serię trzech porażek z rzędu. Z kolei Białe Sady przedłużyły serię przegranych do trzech.