Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2016-01-02 22:05:57 - Autor: AC(lca.pl)
1. LLH: Nie ma mocnych na Fire. Iskra rozbita
W hicie 4. kolejki Legnickiej Ligi Halowej Fire wysoko pokonał Siatkifiltracyjne.pl Iskrę Kochlice 4:1. Tym samym strażacy umocnili się na prowadzeniu w tabeli.

Fire - Siatkifiltracyjne.pl Iskra Kochlice

Street Burger Białe Sady - Fitness Piekary
Pierwsze trzy punkty zainkasował Fitness Piekary. Ekipa Kamila Jacewicza głównie dzięki świetnej postawie Andrzeja Węgłowskiego ograła Street Burgera Białe Sady. Snajper Fitness Piekary zdobył trzy gole. Street Burger Białe Sady odpowiedział tylko golem Roberta Horbala.

Bardzo dobre widowisko stworzyli również Wietrzak Team i Kaczawa. Bieniowiczanie w 32 minucie prowadzili 4:3 z zespołem Stanisława Wietrzaka, jednak w przeciągu kolejnych trzech minut Wietrzak Team zdobył dwie bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Jacek Kanas, a chwilę później bramkę na wagę trzech punktów zdobył Paweł Tkacz. W 40 minucie do remisu mógł doprowadzić Paweł Chmurowski. Zawodnik Kaczawy jednak nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego.

Wietrzak Team - Kaczawa
W hicie czwartej serii spotkań Fire nie dał żadnych szans Siatkifiltracyjne.pl Iskrze Kochlice. Mistrz wygrał zasłużenie 4:1. Wynik spotkania w 14 minucie otworzył po koronkowej akcji Wojciech Huk. W 23 minucie podwyższył strzałem z dystansu Artur Spychaj.

Kolejne bramki dla strażaków były autorstwa Krzysztofa Weremki i Jacka Terpiłowskiego. Rozmiary porażki zmniejszył Andrzej Zawisza. Iskra w 40 minucie miała dwie okazje do zdobycia drugiej bramki, ale ani Paweł Łopaciński, ani Marcin Wasilewski nie potrafili pokonać z przedłużonego rzutu karnego Adama Kierepkę.

Na zakończenie kolejki w derbach samochodowych Auto-Elektryk wygrał z Auto-Zamrzykiem 7:1, mimo że do przerwy był remis 1:1. Dla Auto-Elektryka była to czwarta wygrana w tym sezonie.