Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2015-12-05 20:49:37 - Autor: AC(lca.pl)
2. LLH: Voss Automotive rozgromił Saller Team
Voss Automotive i Inmir Legnickie Pole wyrośli na głównych kandydatów do awansu. Voss Automotive pokonał Saller Team Polska 8:3, a Inmir wygrał z Flashnet Internet 7:4.

Flashnet Internet - Inmir Legnickie Pole
Bardzo dobre widowisko stworzył Flashnet Internet z Inmirem Legnickie Pole. Debiutant szybko objął dwubramkowe prowadzenie. Internetowcy szybko się otrząsnęli i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Inmir w przeciągu kolejnych siedmiu minut po raz drugi wyszedł na dwubramkowe prowadzenie.

Flashnet po raz drugi jednak pokazał charakter i za sprawą Krzysztofa Makowskiego wyrównał stan meczu. Ostatnie pięć minut meczu należało ponownie do zawodników z Legnickiego Pola, którzy strzelili trzy bramki i ostatecznie wygrali 7:4.

Pierwsze trzy punkty zainkasował Futbol.Legnica.pl. Zespół Marcina Medyka pokonał Rehabilitację Zdrowe Plecy 3:1.

Wysokiej porażki doznał Saller Team Polska, który przegrał z Voss Automotive 3:8. Ekipa Kamila Kalickiego nie miała żadnych szans w starciu z debiutantem. W barwach Voss Automotive wystąpiło kilku zawodników, którzy w minionym sezonie grali w 1. lidze m.in. Paweł Wyżga, Rafał Szumański i Rafał Sejud.

W ostatnim spotkaniu Kompleksowa Budowa Domów Tarninów wygrał z LM Legnica 5:2, mimo że do przerwy prowadził tylko 1:0. Dla Tarninowa bramki strzelali Daniel Taraciński (dwie), Marek Trochanowski, Mateusz Rudewicz oraz Łukasz Noskowski.

Mecz pomiędzy Flash Team a United Team nie doszedł do skutku. Lubinianie w piątek oficjalnie wycofali się z rozgrywek.

2. liga:

1. kolejka:

Flashnet Internet - Inmir Legnickie Pole 4:7 (2:2)
Bramki:
Makowski 3, Fularz (Flashnet Internet) oraz Zarański 3, Czuchnicki, Drozdowski, Rosa, P. Wasilewski (Inmir Legnickie Pole).

Rehabilitacja - Futbol.Legnica.pl 1:3 (0:0)

Bramki: Wolanin (Rehabilitacja Zdrowe Plecy) oraz Jurkiewicz 2, Tymków (Futbol.Legnica.pl).

Saller Team Polska - Voss Automotive 3:8 (1:2)

Bramki: K. Kalicki 2, P. Kalicki (Saller Team Polska) oraz Szumański 4, Sejud 2, Wyżga, Ogórek.

Kompleksowa Budowa Domów Tarninów - LM Legnica 5:2 (1:0)

Bramki: Taraciński 2, Rudewicz, Trochanowski, Noskowski (Kompleksowa Budowa Domów Tarninów) oraz Bednarz, Czubek (LM Legnica).