Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
Sparingowe derby dla Miedzi Legnica
Autor: miedzlegnica.pl - 2024-07-06 13:20:05
Miedź wygrała mecz towarzyski w Głogowie z Chrobrym, po bramce Jacka Podgórskiego. Spotkanie rozgrywane było w trzydziestominutowych kwartach.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Podziękuj

Chrobry Głogów – Miedź Legnica - Foto: miedzlegnica.pl
Początek spotkania był wyrównany. W 10 minucie Damian Michalik uderzył z prawej strony nad bramką. Dziewięć minut później Mateusz Abramowicz obronił groźny strzał głową Przemysława Szarka. Z kolei w 21 minucie Michalik był już bardzo bliski gola. Minął bramkarza pomarańczowo-czarnych, jednak z ostrego kąta nieznacznie przestrzelił. Trzy minuty później głogowianie główkowali niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W 29 minucie Albert Zarówny głową trafił do siatki Miedzi, ale sędzia Robert Parysek odgwizdał spalonego. Tuż po rozpoczęciu drugiej kwarty świetną interwencją po uderzeniu z dystansu popisał się bramkarz zielono-niebiesko-czerwonych. W 36 minucie były gracz legniczan Paweł Tupaj posłał piłkę wyraźnie nad poprzeczką. Natomiast w 43 minucie Michalik strzelił nieznacznie obok słupka. Strzałem z dystansu tuż po rzucie rożnym odpowiedział Jakub Kuzdra.

Z kolei w 67 minucie niecelnie uderzał Jacek Podgórski. W 80 minucie Miedź wreszcie dopięła swego. Florian Hartherz trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę, jednak odbitą piłkę głową skierował do bramki Podgórski. W 88 minucie strzelał Michał Kostka, ale po rykoszecie skończyło się tylko kornerem.

W czwartej kwarcie głogowianie próbowali uderzeń z dystansu, ale po ich strzałach futbolówka wyraźnie mijała bramkę. W 106 minucie groźnie uderzył Krzysztof Drzazga, ale golkiper pomarańczowo-czarnych odbił piłkę na korner. Za chwilę Drzazga zauważył wysuniętego bramkarza rywali i posłał piłkę z niemal połowy boiska. Futbolówka nieznacznie minęła jednak bramkę. Kilka minut później spróbował Kamil Antonik. Dwie minut przed końcem ten sam gracz dwukrotnie uderzał.

Chrobry Głogów – Miedź Legnica 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Bramki: Jacek Podgórski (80’)

Żółte kartki: Mateusz Ozimek (27’)

Sędziował: Robert Parysek

Asystenci: Marta Kędzierska, Mateusz Knihnicki

Chrobry Głogów
– skład wyjściowy: Dawid Arndt – Przemysław Szarek, Albert Zarówny, Jakub Kuzdra, Paweł Tupaj, Robert Mandrysz, Patryk Mucha, Sebastian Bonecki, Mateusz Ozimek, Szymon Bartlewicz, Mikołaj Lebedyński

– skład od 60 minuty: Krzysztof Janiszewski, Mavroudis Bougaidis, Natan Malczuk, Kacper Tabiś, Yuto Taira, Bartosz Biel, Adrian Szczutowski, Kamil Grzelak, zawodnicy testowani

Miedź – skład wyjściowy: 31. Mateusz Abramowicz – 3. Mateusz Grudziński, 6. Jacek Podgórski, 10. Benedik Mioc, 14. Kamil Drygas, 17. Michał Kostka, 22. Iwo Kaczmarski, 25. Nemanja Mijusković, 37. Wiktor Bogacz, 69. Damian Michalik, 87. Ruben Hoogenhout

Miedź – skład od 60 minuty: 44. Jakub Wrąbel – 6. Jacek Podgórski, 11. Krzysztof Drzazga, 17. Michał Kostka, 24. Victor Moya Martinez „Chuca”, 25. Nemanja Mijusković, 26. Florian Hartherz, 59. Mehdi Lehaire, 87. Ruben Hoogenhout, 95. Marcel Mansfeld, 98. Kamil Antonik

Miedź – skład od 90 minuty: 44. Jakub Wrąbel – 3. Mateusz Grudziński, 5. Babacar Diallo, 11. Krzysztof Drzazga, 26. Florian Hartherz, 30. Kacper Józefiak, 49. Oliwier Szymoniak, 59. Mehdi Lehaire, 70. Jakub Kaczemba, 95. Marcel Mansfeld, 98. Kamil Antonik