Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZGADZAM SIĘ
Piłkarskie niższe ligi: weekendowy rozkład jazdy
Autor: AC(lca.pl) - 2024-05-24 18:13:02
W 4. lidze teoretyczne łatwe zadanie czeka rezerwy Miedzi Legnica. W Klasie Okręgowej do Bieniowic zawita lider rozgrywek. Rycerze wiosny Błękitni Koskowice zagrają z Legsadem Kościelec, natomiast Konfeks Legnica podejmie Ikrę Kochlice.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama

Konfeks Legnica - Chojnowianka Chojnów - Foto: WO(lca.pl)
4. liga

Sobota:

Polonia-Stal Świdnica - Prochowiczanka Prochowice godz. 17:00

Polonia Środa Śląska - Moto Jelcz Oława godz. 16:00

Chrobry II Głogów - Zenit Międzybórz godz. 16:00

Słowianin Wolibórz - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych godz. 16:30

Miedź II Legnica - Iskra Księginice godz. 14:00

Piast Nowa Ruda - Barycz Sułów godz. 17:00

Lechia Dzierżoniów - BKS Bobrzanie Bolesławiec godz. 18:00

Górnik Złotoryja - Piast Żmigród godz. 15:00

KLASA OKRĘGOWA

Sobota:

Pogoń Góra - Odra Ścinawa godz. 16:00

Błękitni Koskowice - Legsad Kościelec godz. 15:00

Konfeks Legnica - Iskra Kochlice godz. 17:00

Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Górnik Lubin godz. 16:00

Stal Chocianów - Zryw Kłębanowice godz. 16:00

Kaczawa Bieniowice - Sparta Grębocice godz. 17:00

Niedziela:

Dragon Jaczów - Chojnowianka Chojnów godz. 11:00

Czarni Dziewin - Sokół Jerzmanowa godz. 14:00

KLASA A

Grupa II

Sobota:

Grom Gromadzyń-Wielowieś - Czarni Rokitki godz. 16:30

Niedziela:

Albatros Jaśkowice - Prochowiczanka II Prochowice godz.11:00

Orzeł Mikołajowice - Ikar Miłogostowice godz. 11:00

Huzar Raszówka - Jaworzanka 1946 Jawor godz. 14:00

Sokół Krzywa - Fortuna Obora godz. 14:00

Unia Miłoradzice - Sparta Rudna godz. 14:00

Kolejarz Miłkowice - Sparta Parszowice godz. 14:00

Grupa III

Sobota:

Park Targoszyn - Rodło Granowice godz. 17:00

KS Męcinka - Orzeł Zagrodno godz. 17:30

Wilkowianka Wilków - Fenix Pielgrzymka godz.18:00

Wilki Różana - Cicha Woda Tyniec Legnicki godz.16:00

Niedziela:

Górnik II Złotoryja - Chełmy Chełmiec Piotrowice godz. 11:00

Huragan Proboszczów - LZS Lipa godz. 14:00

Odra Malczyce - Olimpia Olszanica godz. 14:00

Bazalt Piotrowice - Rataj Paszowice godz. 14:00

KLASA B

Grupa IV

Sobota:

Rycerz Legnickie Pole - Ikar II Miłogostowice godz. 15:00

Niedziela:

Krokus Kwiatkowice - Unia Rosochata godz. 11:00

Victoria Niemstów - KS Kłopotów-Osiek godz. 11:00

Odra II Lubiąż - Orkan Szczedrzykowice godz. 15:00

Korona Kawice - Odra Rzeczyca godz. 11:00

Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama - sponsor działu


Miedź 2 Legnica Iskra Księginice 9:0
[]
Bardzo ciekawa kolejka.
[]
Pozostałe informacje
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gazeta LCA.pl

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 152

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 157

Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 159
 

Copyright - 2001- 2024 - Legnica - Grupa portali LCA.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje Zasad korzstania z serwisu
Lca.pl napędzają profesjonalne serwery hostings.pl

T: 1,243s - V: A1.00 - C: 1 - D: 06.05.2024 20:45:26 CO: