Szanowny czytelniku

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez portal lca.pl.

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności



ZGADZAM SIĘ
Wyniki VIII Turnieju Karate Kyokushin Silesia Cup 2023
Autor: O(lca.pl) - 2023-05-13 23:33:43
Ponad 300 zawodników przyjechało do Legnickiego Pola na VIII Turniej Karate Kyokushin Silesia Cup 2023. Organizatorem turnieju jest Centrum Sportów Walki "Hodana" a partnerem Gmina Legnickie Pole.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama

SILESIA - CUP w Legnickim Polu - Foto: WO(lca.pl)
Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Dziewczęta -55kg
1 Florczak Vanessa UKS Karate Kyokushin Moryń
2 Karasz Weronika Zielonogórski Klub Sportowy Karate
3 Gołczyk Natalia Klub Sportów Walki BUSHI Józefów

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Dziewczęta -65kg
1 Iwan Julia Kyokushin Karate KołobzegBUNTAI
2 Bielka Anna Kyokushin Fight Club Ostrava
3 Janas Aleksandra BUSHIDO Mrozek Team
3 KARKOS AMELIA Polkowicki klub kyokushin karate

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Dziewczęta +65kg
1 Yaroshynska Anna Klub Karate Kyokushin Legnica
2 Laidolfová Radana Kyokushin Fight Club Ostrava

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -50kg
1 Danek Karolina Jeleniogórski Klub OYAMA
2 Gajda Oliwia KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin
3 Wojtas Maja Opolski Klub Karate Kyokushin
3 ZAGAJEWSKA PAULINAUKS KARATE KYOKUSHINSHODAN W CHOJNIE

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -55kg -
1 Pluta Zuzanna Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2 Honcharenko Kamila UKS Karate Kyokushin Moryń
3 Rzeźnikiewicz Magdalena Jeleniogórski Klub OYAMA
3 Parkitna Amelia Herbowski Klub Oyama Karate

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta -60kg
1 Kiwak Zuzanna Jeleniogórski Klub OYAMA
2 Kozłowska Katarzyna Jeleniogórski Klub OYAMA
3 Kosmalska Matylda Szczeciński Klub SportowyHUSARIA
3 DUDA OLIWIA WIELKOPOLSKA AKADEMIASZTUK WALKI

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Dziewczęta +60kg 
1 Ploch Paulina Opolski Klub Karate Kyokushin
2 Góral Pola Jeleniogórski Klub OYAMA
3 Mazur Edyta KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA
3 Lebioda Laura Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -40kg
1 SOSNOWSKA MAJA SO-KYOKUSHIN LEGNICA
2 Staniewicz Zuzanna Klub Karate Sportowego KumiteŁódź
3 Fiuk Nina Klub Karate Sportowego KumiteŁódź
3 Turońová Laura Kyokushin Fight Club Ostrava

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -45kg
1 Łysik Marta Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2 Krzyżanowska Dominika Klub Karate Kyokushin Legnica
3 Darmochwał Natalia Fight Club Lubawka
3 Polak Maja KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta -55kg
1 Zielińska Matylda Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2 Bałtyka Antonina Szczeciński Klub SportowyHUSARIA
3 Ochota Zuzanna Opolski Klub Karate Kyokushin
3 Hendrzak Maja KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Dziewczęta +55kg
1 NOWOSIELSKA ADRIANNA SO-KYOKUSHIN LEGNICA
2 MRUK PAULA UKS KARATE KYOKUSHIN SHODAN W CHOJNIE
3 Stec Julia Fight Club Lubawka
3 Malec Blanka Klub Karate Kyokushin Legnica

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -30kg
1 LASOTA ALEKSANDRAWrocławski Klub Karate OyamaDragon
2 Karasińska Oliwia Fight Hobby Legnica

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -35kg
1 Kurnyta Zuzanna KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA
2 Milczarek Mia Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
3 Kazuro Amelia Fight Club Lubawka
3 Polina Mokliak Klub Sportów Walki BUSHI Józefów

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Dziewczęta -45kg
1 Maruszewska Wiktoria Zielonogórski Klub SportowyKarate
2 Novotná Daniela Kyokushin Fight Club Ostrava
3 Rogulska Marcelina Klub Sportów Walki BUSHIJózefów
3 Wyszkowska Maja Zielonogórski Klub Sportowy Karate

Kumite Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -25kg
1 Sowierszenko Laura Fight Club Lubawka
2 Sobera Marcelina KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin
3 Szmechlik Emilia KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin

Kumite Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -30kg
1 Szlachta Lena Fight Club Lubawka
2 Suszek Hania Fight Club Lubawk
3 Pogwizd Martyna Fight Club Lubawka
3 Dziadczyk Celina Opolski Klub Karate Kyokushin

Kumite Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Dziewczęta -35kg
1 Piegutkowska Iga Fight Club Lubawka
2 Zandukeli Nina Klub Karate Kyokushin Legnica
3 Honcharenko Bohdana UKS Karate Kyokushin Moryń
3 Czaplińska Zuzanna Jeleniogórski Klub OYAMA

Kumite Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Dziewczęta -25kg
1 Kopeć Nikola Fight Club Lubawka
2 Węgrzyn Iga Fight Club Lubawka

Kumite Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Dziewczęta -30kg
1 Balińska Marta Zielonogórski Klub Sportowy Karate
2 Rekiel Gabriela Zielonogórski Klub Sportowy Karate

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -60kg
1 Linkiewicz Tomasz Zielonogórski Klub SportowyKarate
2 Khobot Ihor Okami Team
3 Supernak Artur Klub Karate Kyokushin Legnica
3 Solovei Wiktor Opolski Klub Karate Kyokushin

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -65kg
1 KRZYWICKI ALEKSANDER Klub Karate Kyokushin Legnica
2 Genderka Wiktor Zielonogórski Klub SportowyKarate
3 Pawlak Kamil Zielonogórski Klub Sportowy Karate

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -70kg
1 Kowalczyk Michał Zielonogórski Klub SportowyKarate
2 GIL DAWIDUKS KARATE KYOKUSHINSHODAN W CHOJNIE

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -75kg
1 Ćwiek Krzysztof Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2 Stolarski Michał Zielonogórski Klub Sportowy Karate

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy -85kg
1 Czechowski Grzegorz Zielonogórski Klub SportowyKarate
2 Žák Radovan Kyokushin Fight Club Ostrava
3 Witkowski Krystian Jeleniogórski Klub OYAMA

Kumite Junior 16-18 lat (2005-2007) Chłopcy +85kg
1 Zgłobicki Michał Fight Club Lubawka
2 Wójcik Filip Fight Club Lubawka

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy -50kg
1 Radecki Bartłomiej Jeleniogórski Klub OYAMA
2 Atanasov Christian Oyamas Team Praha
3 Śliwiński Kacper Jeleniogórski Klub OYAMA

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy -55kg
1 Pietrzykowski Jakub Jeleniogórski Klub OYAMA
2 BAGIŃSKI MATEUSZ Wrocławski Klub Karate Oyama Dragon
3 Płuciennik Juliusz Zielonogórski Klub Sportowy Karate
3 Abratkiewicz Rafał Wrocławski Klub OYAMA

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy -60kg
1 Ratajczak Maciej UKS Karate Kyokushin Moryń
2 Żarna Aleks Szczeciński Klub SportowyHUSARIA
3 Malesa Kamil Opolski Klub Karate Kyokushin
3 Továrek Lukáš Kyokushin Fight Club Ostrava

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009 Chłopcy) -70kg
1 Surmiak Karol KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA
2 Kotowski Aleksander Wrocławski Klub OYAMA
3 Białek Igor Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA
3 Kašpar Antonín Okami Team

Kumite Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009) Chłopcy +70kg
1 VALCHUK DENYSWIELKOPOLSKA AKADEMIASZTUK WALKI
2 Boychuk Maks Okami Team
3 Ratajczyk Norbert Fight Club Lubawka

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -35kg
1 Kocun Gracjan Fight Club Lubawka
2 Kwiatkowski Dominik KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin
3 Cendal Piotr Herbowski Klub Oyama Karate
3 CAŁUS IGOR Polkowicki klub kyokushin karate

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -40kg
1 Yaroshynskyi Dominik Klub Karate Kyokushin Legnic
2 ISZTWAN MATEUSZ Polkowicki klub kyokushin karate
3 Morydz Kacper Oświęcimski Klub Karate
3 PILICHOWSKI OLIWIER Polkowicki klub kyokushin karate

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -45kg
1 Imiołczyk Oskar Herbowski Klub Oyama Karate
2 Gomola Tymon Opolski Klub Karate Kyokushin
3 Kucharczyk Wojciech UKS Karate Kyokushin Moryń
3 Uroda Michał Oświęcimski Klub Karate

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy -55kg
1 Korolov Davyd Opolski Klub Karate Kyokushin
2 Medvetskyy Danilo Oyamas Team Praha
3 Troshyn Gleb Klub Sportów Walki BUSHIJózefów
3 Šenkýř Matěj Kyokushin Fight Club Ostrava1

Kumite Młodzik 12-13 lat (2010-2011) Chłopcy +55kg
1 Szawarejko Oliwier Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
2 Rawdanis Mateusz Zielonogórski Klub Sportowy Karate
3 Tarnowski Damian Jeleniogórski Klub OYAMA
3 Sieczka Šimon Kyokushin Fight Club Ostrava

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -30kg
1 Matuszewski AdamKlub Sportów Walki BUSHIJózefów
2 Wyrostek Mateusz Fight Club Lubawka
3 Burzyński Gabriel Jeleniogórski Klub OYAMA
3 Idzi Leon KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -35kg
1 Ksoń Jan Herbowski Klub Oyama Karate
2 Kwaśniewicz Michał Jeleniogórski Klub OYAMA 2
3 Bratishko Illia Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
3 Cłapa Patryk Klub Karate Sportowego Kumite Łódź

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -40kg
1 Pachucki Tymoteusz Klub Sportowy Karate KyokushinDojo Sosnowski
2 Szydłowski Krzysztof Kyokushin Karate KołobzegBUNTAI
3 POTRZ MIKOŁAJ SO-KYOKUSHIN LEGNICA
3 Chrzanowski Aleks Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy -50kg
1 Chwała Piotr Herbowski Klub Oyama Karate
2 Schröter Michał Klub Karate Kyokushin Legnica
3 Jaszczyk Maksym Opolski Klub Karate Kyokushin
3 Kasprzak Igor Herbowski Klub Oyama Karate

Kumite Kadeci 10-11 lat (2012-2013) Chlopcy +50kg
1 Wróblewski Jakub Oyama Karate WKS SobieskiŻagań
2 Troshyn Denis Klub Sportów Walki BUSHI Józefów

Kumite Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -25kg
1 Kowalski Ignacy Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2 Chkhaidze Semen Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
3 Bratishko Matvii Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
3 Krysztofik Miłosz Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski

Kumite Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -30kg
1 Atanasov Alexandr Oyamas Team Praha
2 Sołtys Antoni Fight Club Lubawka
3 Bojko Tomasz BUSHIDO Mrozek Team
3 Wielosz Bartłomiej Kyokushin Karate KołobzegBUNTAI

Kumite Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy -35kg
1 Arciszewski Leon Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
2 KARYŚ FILIP WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI
3 Downarowicz Łukasz UKS Karate Kyokushin Moryń
3 Pawlak Jakub Zielonogórski Klub Sportowy Karate

Kumite Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015) Chłopcy +35kg
1 MERENA ANTONI SO-KYOKUSHIN LEGNICA
2 Milewski Cyprian Klub Sportowy Karate KyokushinDojo Sosnowski
3 Fila Jakub KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA

Kumite Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -25kg
1 Kłodziński Fabian Opolski Klub Karate Kyokushin
2 Baliński Piotr Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
3 Sądecki Antoni Opolski Klub Karate Kyokushin
3 Chwała Brayan Herbowski Klub Oyama Karate

Kumite Dzieci 6-7 lat (2016-2017) Chłopcy -30kg
1 Novotný Jakub Kyokushin Fight Club Ostrava
2 Kossak Antoni KS Piast Nowa Ruda SekcjaKarate Kyokushin
3 Wyszkowski Szymon Zielonogórski Klub SportowyKarate

Kata Junior 16-18 lat (2005-2007)
1 Supernak Artur Klub Karate Kyokushin Legnica
2 Solovei Wiktor Opolski Klub Karate Kyokushin

Kata Junior 16-18 lat (2005-2007)
1 Florczak Vanessa UKS Karate Kyokushin Moryń
2 Yaroshynska Anna Klub Karate Kyokushin Legnica
3 GIL DAWIDUKS KARATE KYOKUSHINSHODAN W CHOJNIE
3 Iwan Julia Kyokushin Karate KołobzegBUNTAI

Kata Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009)
1 Szwed Maciej Choszczeński Klub Karate
2 Pietrzak Maja Fight Club Lubawka
3 Patyk Adam Choszczeński Klub Karate
3 Kandulska Karolina Choszczeński Klub Karate

Kata Junior młodszy 14-15 lat (2008-2009)
1 Honcharenko Kamila UKS Karate Kyokushin Moryń
2 Żarna Aleks Szczeciński Klub SportowyHUSARIA
3 Boychuk Maks Okami Team
3 Malesa Kamil Opolski Klub Karate Kyokushin

Kata Młodzik 12-13 lat (2010-2011)
1 Troshyn Gleb Klub Sportów Walki BUSHI Józefów
2 Opaczewska Zuzanna Klub Karate Kyokushin Legnica
3 Skóra Wiktor Klub Karate Kyokushin Legnica
3 Ochota Zuzanna Opolski Klub Karate Kyokushin

Kata Młodzik 12-13 lat (2010-2011)
1 Kucharczyk Wojciech UKS Karate Kyokushin Moryń
2 Misztal Alicja UKS Karate Kyokushin Moryń
3 Sottek Pola Kyokushin Karate KołobzegBUNTAI
3 Rytczak Karolina Klub Karate Sportowego Kumite Łódź

Kata Kadeci 10-11 lat (2012-2013)
1 Schröter Michał Klub Karate Kyokushin Legnica
2 Dela Gądek Borys Klub Karate Sportowego Kumite Łódź
3 Wyszkowska Maja Zielonogórski Klub Sportowy Karate
3 Sokołowska Patrycja Klub Karate Kyokushin Legnica

Nina Zandukeli - Foto: WO(lca.pl)
Kata Kadeci młodsi 8-9 lat (2014-2015)
1 Zandukeli Nina Klub Karate Kyokushin Legnica
2 Kłodziński Julian Opolski Klub Karate Kyokushin
3 Patyk Anna Choszczeński Klub Karate
3 Kozłowski Filip Opolski Klub Karate Kyokushin

Kata Dzieci 6-7 lat (2016-2017)
1 Sądecki Antoni Opolski Klub Karate Kyokushin
2 Kopeć Nikola Fight Club Lubawka
3 Kłodziński Fabian Opolski Klub Karate Kyokushin
3 Balińska Marta Zielonogórski Klub Sportowy Karate

Klasyfikacja Druzynowa

1 Fight Club Lubawka 37 6 7 5
2 Klub Sportów Walki BUSHI Józefów 33 7 3 6
3 Klub Karate Kyokushin Legnica 32 6 5 4
3 Zielonogórski Klub Sportowy Karate 32 5 5 7
4 Opolski Klub Karate Kyokushin 29 4 3 11
5 Jeleniogórski Klub OYAMA 24 4 3 6
6 UKS Karate Kyokushin Moryń 22 5 2 3
7 Kyokushin Fight Club Ostrava 15 1 4 4
8 Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski 13 3 1 2
8 Herbowski Klub Oyama Karate 13 3 0 4
9 SO-KYOKUSHIN LEGNICA 10 3 0 1
9 KAMIENNOGÓRSKI KLUB OYAMA 10 2 0 4
9 KS Piast Nowa Ruda Sekcja Karate Kyokushin 10 0 4 2
10 Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA 9 0 3 3
10 Klub Karate Sportowego Kumite Łódź 9 0 3 3
11 Kyokushin Karate Kołobzeg BUNTAI 8 1 1 3
12 Oyamas Team Praha 7 1 2 0
13 WIELKOPOLSKA AKADEMIA SZTUK WALKI 6 1 1 1
13 Choszczeński Klub Karate 6 1 0 3
13 UKS KARATE KYOKUSHIN SHODAN W CHOJNIE 6 0 2 2
13 Okami Team 6 0 2 2
14 Wrocławski Klub Karate Oyama Dragon 5 1 1 0
14 Polkowicki klub kyokushin karate 5 0 1 3
15 Oyama Karate WKS Sobieski Żagań 3 1 0 0
15 Wrocławski Klub OYAMA 3 0 1 1
16 Fight Hobby Legnica 2 0 1 0
16 BUSHIDO Mrozek Team 2 0 0 2
16 Oświęcimski Klub Karate 2 0 0 2
17 Klub Karate Kyokushin Yuuki 0 0 0 0 

Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj
Reklama - sponsor działu


Pozostałe informacje
REKLAMA
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gazeta LCA.pl

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 152

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 157

Warning: rsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/lg24/domains/lca.pl/public_html/lib/content2014.php on line 159
 

Copyright - 2001- 2024 - Legnica - Grupa portali LCA.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Korzystanie z portalu oznacza akceptacje Zasad korzstania z serwisu
Lca.pl napędzają profesjonalne serwery hostings.pl

T: 0,151s - V: A0.99 - C: 1 - D: 02.22.2024 12:31:13