Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
Remis po emocjach. Miedź postraszyła Legię
Autor: WO(lca.pl) - 2023-04-10 22:11:07
Niezwykle zacięte spotkanie z Legią Warszawa zakończyło się remisem. Goście bramkę na wagę jednego punktu zdobyli w doliczonym czasie gry z rzutu karnego.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj

Miedź Legnica - Legia Warszawa - Foto: WO(lca.pl)
Na murawę wyprowadzili piłkarzy przedstawiciele Karkonoskiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych oraz dzieci z Jeleniej Góry trenujące piłkę nożną. W 10 minucie zza pola karnego uderzył Bartosz Kapustka, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Dwanaście minut później Mateusz Abramowicz obronił strzał głową Bartosza Slisza po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony. W 24 minucie z lewej strony wrzucił Filip Mladenovic, a Tomas Pekhart z pięciu metrów główkował obok bramki.

Zielono-niebiesko-czerwoni odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Dominik Hładun i Maik Nawrocki wymieniali kolejne podania, gdy we wszystko wmieszał się Angelo Jose Henriquez Iturra, który odebrał futbolówkę bramkarzowi warszawian. Chilijski napastnik przytomnie odegrał na dziesiąty metr, gdzie był Maxime Dominguez. Szwajcar po rykoszecie umieścił piłkę w siatce!

Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu pierwszej połowy Josue Filipe Soares Pesqueira wyrównał uderzeniem z rzutu wolnego tuż sprzed narożnika pola karnego. Trzy minuty po wznowieniu bombę z rzutu wolnego z drugiej strony pola karnego posłał Victor Moya Martinez „Chuca”, ale Hładun był na posterunku. Niedługo później nie miał już szans, gdy „Chuca” z bliska wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony Dimitara Velkovskiego.

Natomiast w 55 minucie Velkovski dośrodkował z rzutu wolnego z prawej strony, a Nemanja Mijusković uderzył obok bramki. Później legniczanie mądrze pilnowali wyniku. Aż do doliczonego czasu gry. Wówczas po analizie VAR arbiter wskazał na jedenasty metr po zagraniu ręką Huberta Matyni. Rzut karny na gola zamienił Josue.

Miedź Legnica – Legia Warszawa 2:2 (1:1)