Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
Zwycięstwo Siódemki Miedź Huras w Obornikach Śląskich
Autor: siodemka.legnica.pl - 2023-03-12 12:12:07
Siódemka Miedź Huras Legnica wygrała na wyjeździe 39:22 z Borem Joynext Oborniki Śląskie w zaległym meczu 15. kolejki grupy B I ligi. Zespół trenera Tomasza Górecznego nie dał w sobotni wieczór gospodarzom żadnych szans.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj

Siódemka Miedź Huras Legnica - TS ZEW Świebodzin - Foto: Piotr Florek (lca.pl)
Po wpadce z Zewem Świebodzin legnicka drużyna pojechała do Obornik Śląskich mocno podrażniona i zdeterminowana. Mecz zapowiadał się jako niełatwy, wszak Bór, choć ostatnio będący w wyraźnym dołku, we własnej hali nie przegrał od 1,5 roku. Starcie drugiej z czwartą ekipą ligi nie dostarczyło jednak zbyt wielu emocji. Siódemka Miedź Huras miejscowych zdeklasowała, będąc lepsza o klasę od pierwszej do ostatniej minuty.

Gospodarzy napoczął Michał Przybylak. Chwilę później wyrównał niezniszczalny weteran ligowych parkietów, Artur Szabat, ale był to już ostatni remis w tym meczu. Po kwadransie wygrywaliśmy 10:5, a po 21 min. już 16:6. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 18:8. Liczby nie kłamią – świetnie prezentowała się legnicka defensywa, a w ataku imponowaliśmy skutecznością. Uwaga! Bramkarze Boru przed przerwą nie odbili ani jednej piłki!

W drugiej połowie mieliśmy mecz pod pełną kontrolą. A im dłużej trwał, tym z miejscowych schodziło powietrze. A nasi? Nadal koncertowali! Bramkę murował Adrian Stachurski (w pierwszej połowie równie świetny był Łukasz Mazur), a w ataku skutecznością imponowali Michał Czarnecki, Kacper Łukawski, Szymon Pacek i Patryk Gregułowski. Na rozegraniu rządził zaś Hubert Kuliński. Ostatecznie, w efektownym stylu, bez żadnych problemów, w trybie lekkim i przyjemnym, wygraliśmy ten bardzo ważny mecz 39:22.

Zwyciężając w Obornikach Śląskich legnicka drużyna umocniła się na drugim miejscu w tabeli i wciąż liczy się w walce o awans. Z kolei gospodarze z rywalizacji o promocję do Ligi Centralnej praktycznie już się wypisali. Za tydzień podopiecznych trenera Tomasza Górecznego czeka kolejny mecz na wyjeździe. Tym razem w Gorzycach Wielkich, gdzie zmierzą się outsiderem tabeli, tamtejszym SPR-em.

Bór Joynext Oborniki Ślaskie – Siódemka Miedź Huras Legnica 22:39 (8:18)

Bór Joynext Oborniki Ślaskie: Wiącek, Philippe, Skrzypek – Żubrowski 2, Dekarz 2, Piróg 8 (1), Fediuk 1, Pedryc 2, Krupiarz, Feliszek 1, Latko 3, Filon, Szabat 2, Lasota, Borzymowski 1.

Siódemka Miedź Huras Legnica: Mazur, Stachurski – Pacek 5, Przybylak 4, Czarnecki 10, Kuliński 3, Nowosielski 2, Klimaszewski, Stańko 4, Łukawski 7 (3), Gregułowski 3, Pacuła 1.