Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
Miedź na plus. Zwycięstwo z Neftchi Baku
Autor: AC(lca.pl) - 2023-01-15 17:14:23
Po dobrym meczu zespół znad Kaczawy pokonał na boisku ośrodka Gloria Golf Club Belek popularnych „Nafciarzy” z azerskiej stolicy Baku.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj

Nefchi Baku – Miedź Legnica - Foto: miedzlegnica.eu
Jeden z najbardziej utytułowanych klubów z Azerbejdżanu miał być dla piłkarzy Miedzi bardzo wymagającym rywalem, jednak zielono-niebiesko-czerwoni wcale nie zamierzali skupiać się wyłącznie na defensywie. Od początku meczu podopieczni trenera Grzegorza Mokrego próbowali szybkich ataków, ale to czarno-biali wyszli na prowadzenie. Mijał kwadrans gry, gdy Agadadas Salyanski wykorzystał błąd legnickiej defensywy, z bliskiej odległości wpakowując futbolówkę do opuszczonej przez Mateusza Abramowicza bramki.

Chwilę po utracie gola Miedź po ładnej akcji mogła wyrównać. Hubert Matynia zagrał na skrzydło do Olafa Kobackiego, ten wpadł w pole karne i wycofał do środka. Atak strzałem zakończył Kamil Zapolnik, ale uderzył nieznacznie obok słupka. Legniczanie próbowali wyrównać jeszcze przed przerwą, ale gole dla zielono-niebiesko-czerwonych padły dopiero po zmianie stron. Piorunujący początek Miedzi Angelo Jose Henriquez Iturra udokumentował dwoma trafieniami. Najpierw Giannis Masouras dośrodkował z prawej strony, a Chilijczyk głową wpakował futbolówkę do siatki.

Pięć minut później najskuteczniejszy gracz Miedzi w rundzie jesiennej PKO BP Ekstraklasy wykorzystał rzut karny po faulu na Dawidzie Drachalu. Z każdą minutą przewaga optyczna legniczan tylko rosła. Dolnośląski zespół dążył do podwyższenia rezultatu, ale za każdym razem czegoś zabrakło. Dla przykładu rozgrywający dobre spotkanie młodzieżowiec Dawid Drachal w 76 minucie strzelił obok bramki. Cztery minuty później nad bramką posłał piłkę Koldo Obieta Alberdi.

Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry groźną akcją odpowiedzieli rywale, a w 88 minucie znów sytuację miała Miedź. Z prawej strony obok bramki uderzył coraz śmielej poczynający sobie w zespole Masouras, który do drużyny z Legnicy dołączył w przerwie zimowej. Wynik nie uległ już zmianie. Zielono-niebiesko-czerwoni po dobrym meczu pokonali regularnie występujący w europejskich pucharach zespół z Baku.

Nefchi Baku – Miedź Legnica 1:2 (1:0)

Bramki:
Agadadas Salyanski (15’) – Angelo Jose Henriquez Iturra (48’, 53’)

Sędziował: Osna Bahadir

Asystenci: Ali Burak, Aric Can

Neftchi: 1. Ivan Brkic (46’ 93. Rza Jafarov) – 3. Hoccat Haqverdi (69' 2. Mert Chelik), 4. Solomon Kvirkveliya (74' 51, Davyd Orujov), 5. Kenni Sayef (69' 20. Vusal Asgarov), 6. Voislav Stankovic, 7. Azer Aliyev (69' 92. Omer Gurbanov), 11. Qodsvey Donyo, 16. Guilherme Nunes Rodrigues Pato (74' 10. Omer Buludov), 19. Azer Salahli, 21. Ismayil Zulfuqarli (74' 18. Vato Arveladze), 91. Agadadas Salyanski (55’ 77. Egor Bogomolski)

Rezerwowi: 30. Agil Mammadov, 94. Alirza Mushtabazade

Miedź – I połowa: 31. Mateusz Abramowicz – 3. Hubert Matynia, 5. Levent Gülen, 10. Maxime Dominguez, 15. Santiago Naveda Lara, 19. Giannis Masouras, 23. Jurich Carolina, 25. Nemanja Mijusković, 9. Luciano Narsingh, 18. Kamil Zapolnik, 79. Olaf Kobacki

Miedź – II połowa: 1. Paweł Lenarcik – 3. Hubert Matynia (65’ 79. Olaf Kobacki), 5. Levent Gülen, 6. Szymon Matuszek, 7. Angelo Jose Henriquez Iturra, 8. Victor Moya Martinez „Chuca”, 10. Maxime Dominguez, 11. Koldo Obieta Alberdi, 16. Dawid Drachal, 19. Giannis Masouras, 23. Jurich Carolina