Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
Trzy gole, trzy punkty, trzy zwycięstwa!
Autor: miedzlegnica.eu - 2021-08-13 22:29:05
Po dobrej grze Miedź Legnica odniosła pewne zwycięstwo w Tychach! 3:0 dla Miedzi Legnica!
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj

GKS Tychy - Miedź Legnica - Foto: WO(lca.pl)
Pierwszy kwadrans zapowiadał wyrównane spotkanie. W 4 minucie strzał Patryka Makucha obronił Konrad Jałocha. Z kolei w 25 minucie groźnie, ale tylko nad poprzeczką strzelał Marcin Garuch. W 36 minucie Makuch znalazł się w doskonałej sytuacji tuż przed bramką tyszan, ale po rykoszecie skończyło się tylko kornerem. Obie drużyny szukały swoich szans ze stałych fragmentów, ale też obie dobrze zabezpieczały dostęp do swojej bramki.

W 41 minucie Makuch otrzymał prostopadłe zagranie, ale nieco zbyt mocne i został uprzedzony przez golkipera GKS-u. Trzy minuty później kolejna prostopadła piłka trafiła do napastnika Miedzi, który uderzył jednak nad bramką. Ewentualny gol nie zostałby jednak uznany, bowiem arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Do przerwy bramki nie padły.

Trzy minuty po wznowieniu gry Miedź powinna objąć prowadzenie. Jurich Carolina zagrał do środka z lewej strony. Tam był Makuch. Strzał napastnika obronił jednak Jałocha. Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. W 50 minucie Krzysztof Drzazga pięknym strzałem dał legniczanom prowadzenie. Pięć minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik. Drzazga wykorzystał rzut karny, choć Jałocha był bliski obrony.

W 62 minucie z dystansu nad bramką uderzył Damian Tront. Nieco ponad dziesięć minut później groźnie strzelał GKS, ale skończyło się jedynie rzutem rożnym. W 84 minucie wynik meczu ustalił Patryk Makuch.