Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
Miedź po zwycięstwie wciąż w grze
Autor: WO(lca.pl) - 2021-05-29 14:36:44
Po znakomitym spotkaniu Miedź Legnica pokonała piąty w tabeli Fortuna 1 Ligi Łódzki Klub Sportowy.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj

Mehdi Lehaire - Foto: WO(lca.pl)
Pierwsi zaatakowali legniczanie. W 2 minucie Mehdi Lehaire uderzył nad poprzeczką. Trzy minuty później Daniel Pinillos podkręcił piłkę z rzutu wolnego z prawej strony, ale Dawid Arndt nie dał się zaskoczyć. W 9 minucie po dośrodkowaniu hiszpańskiego obrońcy z rzutu wolnego z prawej strony Krzysztof Drzazga trafił w poprzeczkę. Łodzianie starali się odpowiadać przy rzutach rożnych, ale defensywa Miedzi oddalała zagrożenie. W 14 minucie Drzazga efektownie przyjął piłkę w polu karnym i uderzył wolejem. Niestety golkiper rywali odbił futbolówkę na rzut rożny.

Tuż po upływie kwadransa Paweł Lenarcik obronił strzał gości z rzutu wolnego. W 19 minucie szczęście uśmiechnęło się do Miedzi, gdy jeden z naszych obrońców wybił piłkę tuż sprzed bramki. W 25 minuty strzał Drzazgi z dystansu obronił Arndt. Trzy minuty później Marcin Garuch strzelał na bramkę, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza z Łodzi. Po niespełna pół godziny gry Paweł Tupaj uderzył z dystansu obok bramki. W 33 minucie mocnym uderzeniem z dystansu odpowiedział Michał Trąbka, a Lenarcik obronił na raty.

Minutę później Lehaire uderzył z prawej strony pola karnego nieznacznie obok słupka. W 36 minucie łodzianie spróbowali kolejnego strzału z dystansu, ale piłka minęła bramkę. Tuż przed przerwą najpierw Antonio Dominguez uderzył nad bramką, a po chwili również nad poprzeczką posłał piłkę Drzazga. Po przerwie legniczanie znów zaatakowali i w 49 minucie wreszcie dopięli swego. Mehdi Lehaire strzałem z okolic szesnastki dał prowadzenie zielono-niebiesko-czerwonym. Miedź nie zamierzała zwalniać tempa. W 68 minucie rezerwowy Patryk Makuch zadał łodzianom drugi cios.

Dziesięć minut później Pinillos uderzył z rzutu wolnego w poprzeczkę. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry trzecią bramkę w meczu głową zdobył Krzysztof Drzazga. Legniczanie dopisali do swojego kąta cenne trzy punkty.

Miedź Legnica – ŁKS Łódź 3:0 (0:0)

Bramki: Mehdi Lehaire (49’), Patryk Makuch (68’), Krzysztof Drzazga (89')