Szanowny czytelniku

Administrator danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych BAJT z siedzibą w Legnicy przy ul. Pomorskiej 56, 59-220 Legnica, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 6911626150, REGON 390590290.

Cele przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
- świadczenie usług drogą elektroniczną
- dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
- wykrywanie botów i nadużyć w usługach
- pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
- marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
- świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
- pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności

ZGADZAM SIĘ
2. LLH: W czubie bez zmian. Rehabilitacja liderem
Autor: AC(lca.pl) - 2017-02-05 23:26:16
W 2. Legnickiej Lidze Halowej w dalszym ciągu na prowadzeniu znajduje się Rehabilitacja Zdrowe Plecy. Lider wygrał już piąty mecz z rzędu! Tym razem z CDAJ - J&M Carparts 4:2.
Udostępnij
Tweetnij
Podziel się
Drukuj

Flashnet Internet - Raf-Kop-Bud - Foto: WO(lca.pl)
Na inaugurację 9. kolejki Białe Sady przegrały z Fitness Piekary 4:9. Ekipa Łukasza Dudki już od pierwszej minuty musiała sobie radzić najpierw w czwórkę po tym jak czerwona kartkę zobaczył Kamil Malesza za wybicie piłki ręką z bramki. Kilka minut później za identyczne zagranie boisko musiał opuścić Łukasz Mirkowski i Białe Sady grały w trójkę! Ostatecznie Fitness Piekary wygrały 9:4 i w dalszym ciągu zajmują drugie miejsce w tabeli.

Po wspaniałym początku sezonu wyraźnie w kryzysie jest United Team, który doznał trzeciej porażki z rzędu! United Team tym razem musiał uznać wyższość ZUIG.PL – Geo. Dla geodetów była to dopiero trzecia wygrana w tym sezonie. United Team po tej kolejce spadł na piąte miejsce w tabeli.

Zgodnie z planem trzy punkty zainkasowała Rehabilitacja Zdrowe Plecy, która tylko w pierwszej połowie miała problemy z Częściami Do Aut Japońskich - J&M Carparts. Do przerwy był remis 1:1. Po przerwie rehabilitanci wrzucili wyższy bieg i ostatecznie wygrali 4:2.

W niedzielę dobrą formę potwierdził Flashnet Internet. Internetowcy wygrali z Raf-Kop-Bud 5:4 i tym samym umocnili się na siódmej pozycji w tabeli.

Prawdziwy festiwal strzelecki urządził sobie za to Saller Team z Viessmannem. Zespół Dominika Łysaka wygrał 10:6, a dziewięć goli było autorstwa duetu Aleksander Ptak-Kamil Kalicki. Z kolei dla Viessmanna pięć trafień zaliczył Łukasz Żukowski!

Dość niespodziewanie jednostronny przebieg miała rywalizacja Kompleksowej Budowy Domów Tarninów ze SztosFit GF. Debiutant tylko przez 27 minut był w stanie nawiązać równorzędnej walki z ekipą z Tarninowa. W ciągu ostatnich trzynastu minut KBD Tarninów zdobyła aż cztery gole. Ozdobą spotkania było piękne trafienie Kamila Kochana, który zaskoczył Krystiana Żuka lobem z własnej połowy! Dzięki tej wygranej Tarninów włączył się do walki o awans. Do prowadzącej trójki traci tylko dwa punkty.

9. kolejka 2. LLH:

Białe Sady - Fitness Piekary 4:9 (2:3)

Bramki: Hałaś – 2, Dudka, Krawczyk (Białe Sady) oraz Jacewicz – 2, Janiak – 2, Śliwiński – 2, T. Wojciechowski, Serenda – 2.

United Team - ZUIG.PL - Geo 3:6 (1:3)

Bramki: Krzywy – 2, Suchański (United Team) oraz Piotrowicz – 3, Kielak – 2, Bochenek (ZUIG.PL – Geo).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Części Do Aut Japońskich - J&M Carparts 4:2 (1:1)

Bramki: Kuska – 2, Wilczyński, Jurkiewicz (RZP) oraz Czuchta, Bronka (CDAJ - J&M Carparts).

Flashnet Internet - Raf-Kop-Bud 5:4 (2:0)

Bramki: Hałdrzyński – 2, Winnik – 2, Mat. Sikora (Flashnet Internet) oraz Wroński – 2, Kasperowicz, Stępień (Raf-Kop-Bud).

Saller Team - Viessmann 10:6 (6:0)

Brami: Kalicki – 5, Ptak – 4, Kulikowski (Saller Team) oraz Żukowski – 5, Waksmudzki (Viessmann).

KBD Tarninów – SztosFit GF 6:0 (1:0)

Bramki: Serkies – 2, Kochan, Synowiec, Taraciński, Popowczak (KBD Tarninów).

Tabela online: II Liga LLH