2. LLH: Kolejne wysokie zwycięstwo Papa&Max
Autor: AC(lca.pl) - 2015-01-03 21:18:22
W drugiej lidze futsalowej w dalszym ciągu na prowadzeniu znajduje się Papa&Max, który wygrał czwarty mecz z rzędu. Lider wysoko pokonał Projekt Ogród 10:0.

LM Legnica - Tarninów - Foto: WO(lca.pl)
Saller Team Polska - Rehabilitacja Zdrowe Plecy - Foto: AC(lca.pl)
Większych problemów z odniesieniem czwartego zwycięstwa z rzędu nie mieli zawodnicy Papa&Max. Lider tym razem rozgromił Projekt Ogród 10:0. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, gdyby świętujący urodziny golkiper Papa&Max - Paweł Czarnecki w końcówce spotkania wykorzystał rzut karny.

Świetnym widowiskiem okazał się pojedynek LM Legnica z Tarninowem. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 3:3. W drugiej połowie w dalszym ciągu trwała wymiana ciosów. W ostatniej minucie przy stanie 5:5, zawodnik Tarninowa - Kamil Kochan zdobył bramkę na 6:5, a dziesięć sekund przed końcem meczu Jarosław Koclęga z własnej połowy przelobował bramkarza Leroy Merlin i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla Tarninowa.

Prawdziwym festiwalem strzeleckim okazało się spotkanie pomiędzy Rehabilitacją Zdrowe Plecy a Sallerem Team Polska. Mistrz drugiej ligi z poprzedniego sezonu mimo zwycięstwa tylko jedną bramką miał mecz pod kontrolą. Świetną partię rozegrał Marcin Ogórek, który zdobył pięć bramek.

Wietrzak II Team - Bielany Team - Foto: AC(lca.pl)
Meczem do jednej bramki była konfrontacja Bielany Team z rezerwami Wietrzak Team. Zespół Adama Nadolskiego wygrał z ekipą Stanisława Wietrzaka aż 7:1. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie, w której Bielany Team wyszły na trzybramkowe prowadzenie. Ozdobą meczu było trafienie Grzegorza Osmulskiego, który golkipera rywali pokonał strzałem w samo okienko.

Prawdziwym horrorem było spotkanie Brooklynu z United Team. Debiutant na przerwę schodził prowadząc 2:0 po golach Mateusza Owsianego i Mateusza Dończyka. Wydawało się, że Brooklyn ma mecz pod kontrolą, jednak w ciągu piętnastu minut stracił cztery bramki i w hali przy ul. Lotniczej zapachniało niespodzianką. Brooklyn jednak pokazał charakter, w ciągu ostatnich 90 sekund strzelił dwie bramki i ostatecznie zremisował 4:4.

Spotkanie Klubu Kokosa z Flash Team zostało przełożone.