Sobota:
Prochowiczanka Prochowice - KS Łomnica godz. 15:00
Iskra Księginice - Barycz Sułów godz. 17:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - BKS Bobrzanie Bolesławiec godz. 15:00
Zenit Międzybórz - Piast Żmigród godz. 15:00
Moto Jelcz Oława - Górnik Złotoryja godz. 15:00
Polonia-Stal Świdnica - Lechia Dzierżoniów godz. 16:00
Polonia Środa Śląska - Piast Nowa Ruda godz. 15:00
Niedziela:
Miedź II Legnica - Słowianin Wolibórz godz. 15:00
Chrobry II Głogów - Łużyce Lubań godz. 10:00
KLASA OKRĘGOWA
Sobota:
Konfeks Legnica - Odra Ścinawa godz. 16:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Błękitni Koskowice godz. 16:00
Stal Chocianów - Pogoń Góra godz. 16:00
Sparta Grębocice - Legsad Kościelec godz. 16:00
Zryw Kłębanowice - Iskra Kochlice godz. 15:00
Sokół Jerzmanowa - Górnik Lubin godz. 15:00
Niedziela:
Czarni Dziewin - Dragon Jaczów godz. 14:00
Kaczawa Bieniowice - Chojnowianka Chojnów godz. 16:00
KLASA A
Grupa II
Sobota:
Unia Miłoradzice - Grom Gromadzyń-Wielowieś godz. 15:00
Kolejarz Miłkowice - Prochowiczanka II Prochowice godz. 17:00
Sparta Rudna - Górnik II Lubin godz. 16:00
Niedziela:
Iskra II Kochlice - Czarni Rokitki godz. 14:00
Huzar Raszówka - Orzeł Mikołajowice godz. 14:00
Sokół Krzywa - Albatros Jaśkowice godz. 11:00
Sparta Parszowice - Ikar Miłogostowice godz. 11:00
Fortuna Obora - Jaworzanka 1946 Jawor godz. 17:00
Grupa III
Sobota:
GKS Męcinka - Chełmy Chełmiec Piotrowice godz. 17:00
Odra Malczyce - Park Targoszyn godz. 15:00
Bazalt Piotrowice - Huragan Proboszczów godz. 16:00
Wilkowianka Wilków - Górnik II Złotoryja godz. 15:00
Wilki Różana - LZS Lipa godz. 15:00
Niedziela:
Cicha Woda Tyniec Legnicki - Rodło Granowice godz. 11:00
Fenix Pielgrzymka - Orzeł Zagrodno godz. 11:00
Rataj Paszowice - Olimpia Olszanica godz. 11:00
KLASA B
Grupa IV
Niedziela:
Odra II Lubiąż - Unia Rosochata godz. 11:00
Korona Kawice - Victoria Niemstów godz. 11:00
Kaczawa II Bieniowice - Rycerz Legnickie Pole godz. 14:30
Odra Rzeczyca - Ikar II Miłogostowice godz. 14:00
Orkan Szczedrzykowice - KS Kłopotów-Osiek godz. 14:00