Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2024-03-30 10:59:43 - Autor: AC(lca.pl)
Rezerwy Miedzi pewnie pokonały Łużyce Lubań
W piątek druga drużyna Miedzi Legnica rozegrała starcie w ramach 22. serii gier Koleje Dolnośląskie IV Ligi. Przeciwnikiem zielono-niebiesko-czerwonych były Łużyce Lubań. Nasza ekipa pewnie pokonała zespół z Lubania 4:0.

Jakub Kaczemba
Mecz od początku stał na wysokiej intensywności. W 7 minucie do pozycji strzeleckiej doszedł Krystian Pilarczyk. Na nasze szczęście piłka minęła bramkę. Minutę później na bramkę Marcina Gąsiorowskiego, mocnym uderzeniem zza pola karnego strzelał Marcin Garuch.

W 10 minucie świetny strzał z dystansu Szymona Skrzypczaka broni Gąsiorowski. Sześć minut później bardzo dobre uderzenie z prawej strony posłał Adam Czornij. W 23 minucie do świetnej pozycji strzeleckiej doszedł Mateusz Ciapa. Oddał mocny strzał, ale finalnie piłkę złapał bramkarz Łużyc.

W 39 minucie "Miedzianka" wyszła na prowadzenie. Piłkę przy lewym słupku bramki umieścił Szymon Skrzypczak. W 42 minucie z dystansu na bramkę Janickiego uderzał Michał Zachaczewski. Jednak piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Do przerwy Miedź prowadziła 1:0. W 55 minucie ekipa z Legnicy podwyższyła wynik meczu. Po świetnym podaniu Piotra Stępnia, piłkę w siatce umieścił Oliwier Szymoniak. Trzy minuty później "Oli" cieszył się z dubletu. Po bardzo dobrym rajdzie Oliwier Szymoniak zmieścił piłkę między słupkami. Piętnaście minut przed końcem na bramkę Gąsiorowskiego z dystansu uderzał Idris Momoh. W 78 minucie drużyna z nad Kaczawy zdobyła czwartego gola. Bardzo dobrą akcję sfinalizował Jakub Kaczemba.

W 80 minucie fantastyczny strzał oddał Kaczemba. Niestety piłka minimalnie minęła bramkę. W 89 minucie bardzo blisko strzelenia bramki był Szymon Stróżyński. Minutę przed końcem świetnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego popisał się Olaf Kania.

Miedź II Legnica - Łużyce Lubań 4:0 (1:0)

Bramki:
Szymon Skrzypczak (39'), Oliwier Szymoniak (55', 58'), Jakub Kaczemba (78').

Żółte kartki: Mateusz Ciapa (25'), Kacper Józefiak (82') - Damian Buzała (38'), Michał Zachaczewski (59')

Sędziował
: Damian Grabowski (Wrocław)

Asystenci: Jarosław Krażewski i Karol Kołodka

Miedź II: 12. Oskar Janicki - 5. Adam Czornij, 6. Marcin Orzechowski, 9. Szymon Skrzypczak, 13. Kacper Józefiak, 14. Louis Poznański, 16. Piotr Stępień, 17. Matesuz Ciapa, 25. Oliwier Szymoniak, 29. Miłosz Lewandowski, 70. Marcin Garuch

Rezerwowi: 3. Jakub Poliński, 7. Marcin Manikowski, 8. Olaf Kania, 10. Idris Momoh, 15. Jakub Kaczemba, 18. Szymon Stróżyński, 19. Babacar Diabllo, 23. Kuba Szabłowski, 33. Vitalii Diachenko

Łużyce Lubań: 33. Marcin Gąsiorowski - 2. Szymon Chmielowiec, 5. Tomasz Cieślak, 6. Kacper Hałdaś, 8. Maksym Yurchenko, 9. Krystian Pilarczyk, 10. Michał Zachaczewski, 14. Damian Buzała, 15. Vladyslav Savenko, 19. Dominik Szpytma, 29. Mateusz Wrzesiński

Rezerwowi: 1. Michał Trzajna, 3. Dominik Kufel, 7. Jakub Ośmiołowski, 17. Szymon Kogut, 25. Oliwier Misiewicz

Gość napisał(a): > Brawo rezerwy Miedzi. Idą jak burza po awans Od kilkunastu meczów nie stracili gola. Rywale do awansu mocni, naszpikowani doświadczonymi ligowcami. Będzie ciekawie.
Gość napisał(a): > Za dwa tygodnie mecz na szczycie że Słowianinem Woliborz w Legnicy. Mam > nadzieję że na stadionie Miedzi Oby
Gość napisał(a): > Za dwa tygodnie mecz na szczycie że Słowianinem Woliborz w Legnicy. Mam > nadzieję że na stadionie Miedzi Chętnie obejrzę
Brawo Miedź:)
Za dwa tygodnie mecz na szczycie że Słowianinem Woliborz w Legnicy. Mam nadzieję że na stadionie Miedzi