2024-03-19 08:40:56 - Autor: O(lca.pl)
Dziewiątka notuje kolejne zwycięstwo
Domowe zwycięstwo Eisberg Dziewiątki nad Samborem Tczew w lidze centralnej kobiet. Dziwiątka wygrała dziewięcioma bramkami.

EISBERG Dziewiątka Legnica - SPR Sambor Tczew
W drugim zwycięskim w tym sezonie spotkaniu przeciwko drużynie SPR Sambor Tczew zawodniczki Michała Pastuszko już na początku zbudowały znaczącą przewagę (6:0). Przez kolejne minuty legniczanki kontrolowały grę powiększając sukcesywnie przewagę, która w momencie udania się na przerwę wynosiła już 9 bramek (16:7).

W drugiej połowie nie wydarzyło się nic co zaskoczyłoby nasze zawodniczki, szczypiornistki Eisberg Dziewiątki powiększyły dominację do 12 trafień w 38 minucie (22:10), po czym zawodniczki z Tczewa zdołały w kolejnych minutach meczu odrobić 3 bramki.

Spotkanie zakończyło się rezultatem 9 bramek na korzyść legnickiej Dziewiątki.

MVP Eisberg Dziewiątki Legnica została Aleksandra Bielak odbierając nagrodę od naszego sponsora Sushi Kushi Legnica🤝 Sushi Kushi Legnica
MVP Sambor Tczew została Julia Zwolak, odbierając nagrodę od naszego partnera technicznego Pro Partners Wrocław 🤝 Pro Partners - Multi Brand Store

EISBERG Dziewiątka Legnica - SPR Sambor Tczew 29:20 (16:7)

EISBERG Dziewiątka Legnica: Bielak, Lange P., Kozak 6, Zawalich 5, Doroba 4, Ivanović 3, Sośnicka 3, Lange E. 2, Szuk 2, Wojciechowska 1, Nowak 1, Kaździoł 1, Bielak 1, Kaczanowska, Gowin, Gdula, Pleśniak.

Czy dostała propozycję ?! Jasne że nie ! Prezes woli swoich przy***sow zatrudniać ! Tak było np z seniorami w tamtym sezonie ! Taki skład a jakie miejsce w tabeli ? A teraz nie udolnosc prezesa spada na ...
Czy trenerka Celestyna chciałaby w ogóle prowadzić zespół seniorek?
Prezesa mają do bani tylko kolesiostwo u niego się liczy ! Dlaczego pani trener Celestyna nie dostała szansy prowadzić seniorki ?!
Wygląda na to, że w Dziewiątce kluczową postacią na boisku jest prezes. Tak to wygląda dla osób słabo zorientowanych. I ciągle te same teksty. Trochę już nudne, jak jedna osoba kolejny raz robi takie...
Na zdjęciu to jakby mecz damsko - męski
Brawo dla trenera Pastuszko i dziewczyn ! Wynik ponad stan zwłaszcza że ma się takiego prezesa !