Lca.pl » Sport » Inne

2024-03-03 12:50:53 - Autor: WP(lca.pl)
KS Basket Legnica Odwraca Losy Meczu w Drugiej Połowie i Pokonuje WSTK Wschowa
Po przerwie spowodowanej chorobą większości zawodników po meczu w Świdnicy, KS Basket Legnica stanął przed wyzwaniem powrotu do rytmu meczowego. W pierwszej połowie starcia z drużyną WSTK Wschowa było widoczne zahamowanie, brak energii w ataku i skuteczności w obronie. Liderowi gości pozwolono na zdobycie zbyt wielu punktów, a przewaga pod koszem nie została w pełni wykorzystana. Pierwsze 20 minut zakończyły się wynikiem 40:39.

Drugą połowę KS Basket Legnica rozpoczął zdecydowanie odmieniony. Zaangażowanie w obronie wzrosło, gracze skuteczniej operowali pod koszem, a cały zespół prezentował się zdecydowanie lepiej. W rezultacie drużyna WSTK Wschowa straciła inicjatywę, a KS Basket Legnica zdominował drugą część meczu. Ostatecznie, gospodarze zwyciężyli z wynikiem 108:75.