Lca.pl » Sport » Siatkówka

2023-10-17 17:48:54 - Autor: AC(lca.pl)
Siatkarze Ikara wrócili z Jelcza-Laskowice bez punktów
W drugim meczu ligowym Ikar Legnica przegrał na wyjeździe z IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice.

MKS Ikar Legnica - LUKS Wilki Wilczyn
Legniczanie w Jelczu Laskowice wygrali tylko jednego seta. Pierwsza partia padła łupem gospodarzy, którzy triumfowali do 21. W drugim secie Ikar zagrał koncertowo, deklasując rywali do 12. W kolejnej partii górą był ponownie IM Rekord Volley wygrywając do 24. W czwartym secie gospodarze pokonali legniczan do 18 i w całym meczu 3:1.

Ikar po dwóch meczach na koncie ma jeden punkt. Na prowadzeniu WKS Wieluń z kompletem punktów.

W przyszłej kolejce legniczanie zagrają na wyjeździe z METPRIM Volley Radomsko.

IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice – Ikar Legnica 3:1 (25:21, 12:25, 26:24, 25:18)

Ikar Legnica: Smętek, Michalski, Kwapiński, Pasik, Badowski, Biegun, Chomąt, Strączek, Browarczyk, Kozar, Dzikowicz, Fijak, Buszkiewicz, Drej.