Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2023-10-11 21:20:43 - Autor: AC(lca.pl)
Rezerwy Miedzi i Górnik Polkowice w finale Pucharu Polski!
Miedź II Legnica i Górnik Polkowice zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica. Legniczanie wyeliminowali Prochowiczankę Prochowice, natomiast trzecioligowcy pokonali Górnika Złotoryja.

Prochowiczanka Prochowice - Miedź II Legnica
Nie było niespodzianki w Prochowicach. Rezerwy Miedzi pewnie pokonały ligowego rywala. Prochowiczanka była tylko tłem dla dobrze dysponowanej legnickiej ekipie. Miedź II wygrała 7:1, a hat-trickiem w tym meczu popisał się Szymon Skrzypczak.

W drugim meczu po pierwszej połowie pachniało sensacją. Górnik Złotoryja wygrywał z Górnikiem Polkowice 2:0! Trzecioligowiec jednak w drugiej połowie wziął się w garść i odwrócił losy spotkania, zwyciężając ostatecznie 6:2!

Półfinał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica:

Prochowiczanka Prochowice - Miedź II Legnica 1:7 (1:4)

Bramki: 0:1 Skrzypczak 14, 0:2 Skrzypczak 17, 0:3 Garuch 25, 1:3 Ciupka 29, 1:4 Skrzypczak 30, 1:5 Agomuonso 46, 1:6 Szabłowski 91, 1:7 Szabłowski 93.

Górnik Złotoryja - Górnik Polkowice 2:6 (2:0)

Bramki:
1:0 Ziółkowski 25, 2:0 Ziółkowski 33, 2:1 Bajerski 61, 2:2 Ryś 66, 2:3 Piech 72, 2:4 Baranowski 91, 2:5 Fryzowicz 93, Rogalski 95.

Piłkarskie niższe ligi: wyniki sobotnich spotkań