2023-02-25 22:10:40 - Autor: O(lca.pl)
Szczypiorniści grali na wyjeździe. Dziewiątka przegrywa, Siódemka wygrywa
W 1. lidze legnickie drużyny ze zmiennym szczęściem. MSPR Siódemka Miedź Huras Legnica wygrywa z UKS Olimpem Grodków, a EUCO UKS Dziewiątka Legnica przegrywa z UKS Trójką Nowa Sól.

UKS Trójka Nowa Sól - EuCO-UKS Dziewiątka Legnica
Zawodnicy Dziewiątki po wyrównanej pierwszej połowie zakończonej prowadzeniem gospodarzy 12:10, w drugiej zostali „rozstrzelani”. Legniczanie przegrywali już nawet siedmioma bramkami, by ostatecznie przegrać pięcioma.

UKS Trójka Nowa Sól - EuCO-UKS Dziewiątka Legnica 25:20 (12:10)

EuCO-UKS Dziewiątka Legnica: Kaczmarek, Teterycz - Król 6, Buko 5, Szydziak 4, Krukiewicz 3, Podniżny 1, Świekatowski 1, Wróbel, Pawlak, Dziobek, Pedryc, Turalik, Wołowiec, Kuryło, Świrski

Drużyna Siódemki w pierwszej połowie przegrywała już trzema bramki by pierwszą połowę skończyć prowadzeniem  jedną bramką. W drugiej połowie legniczanie czterokrotnie wychodzili na trzy bramkowe prowadzenie, by w końcówce dać gospodarzom dwukrotnie doprowadzić do remisu. Ostatecznie Siódemka wygrywa jedną bramką.

UKS Olimp Grodków - MSPR Siódemka Miedź Huras Legnica 27:28 (14:15)

Siódemka Miedź Huras Legnica: Mazur, Stachurski - Pacek 1, Przybylski 5, Czarnecki , Kuliński 3, Nowosielski 2, Kruszelnicki 1, Siwak, Stańko 1, Łukawski 3, Gregułowski 2, Grozdek 2, Pacuła.

kacper lukawski! smaczny ten makowiec? m! k! s!
Ja się dziwie ze w Siódemce kilku zawodników jeszcze gra? Ten co dostał czerwoną kartkę w końcówce meczu to kryminał! Gregułowski bramki nie widzi?
Zawodnicy Dziewiątki po wyrównanej pierwszej połowie zakończonej prowadzeniem gospodarzy 12:10, w drugiej zostali ?rozstrzelali?. Co by to miało znaczyć. Widzę w tym ręka redaktora LS. No tak wybitny j...
TRENERZE GÓRECZNY ! Czas wystawić do gry Karola Siwaka ! Nie rozumiem, dlaczego nie dostał minut w meczu z 11. drużyną I ligi ?! Zapomniał Pan, że w drużynie jest taki zawodnik ?! Bez dobrze ogranego...