2022-12-04 10:58:54 - Autor: kobrem (lca.pl)
Bez niespodzianki w derbach Legnicy. Siódemka Miedź znacznie lepsza od Dziewiątki
Siódemka Miedź Legnica wygrała 32:19 z Dziewiątką Legnica w meczu 10. kolejki I ligi grupy B. Rozstrzygnięcie było jasne już przed przerwą. Do szatni Siódemka schodziła z 13-bramkowym prowadzeniem i całkowitą kontrolą meczu, zarówno w ofensywie jak i defensywie. Druga część gry posłużyła trenerowi Siódemki do sprawdzenia różnych opcji taktycznych i personalnych.

Derbowe spotkanie dwóch legnickich ekip handballowych było prawdziwą reklamą tego sportu w naszym mieście. Wysoka frekwencja i świetna atmosfera na trybunach to coś z czego legniczanie naprawdę mogą być dumni. Szkoda tylko, że na parkiecie jednej z drużyn zabrakło argumentów do podjęcia wyrównanej walki. Po pierwszych 15 minutach meczu Siódemka prowadziła już 8:1. W bramce nie do pokonania był Łukasz Mazur, który pierwszą część gry skończył z jednocyfrowym bagażem, co jak na szczypiorniaka jest imponującym wynikiem.

W drugiej połowie eksperymentująca drużyna Siódemki nie powiększyła przewagi i Dziewiątce udało się zagrać 30 minut na remis i końcowy rezultat, podobnie jak pierwsza połowa, zakończył się różnicą 13 goli na korzyść wicelidera tabeli i aktualnie topowej legnickiej drużyny Siódemki Miedź.

EuCO UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA – SIÓDEMKA MIEDŹ HURAS LEGNICA 19:32 (6:19)

Dziewiątka: Koch, Kaczmarek- Barcik, Turalik 2, Wróbel 1, Kuryło 1 (1), Krukiewicz 1, Szydziak 4, Piotrowicz, Dziobek 1, Świekatowski 2, Mierzejewski 5, Pedryc, Mistak 2, Król, Buko. Karne: 2/1. Kary: 10 min.
Siódemka: Mazur, Stachurski – Kochlewski 1, Pacek 2, Czarnecki 7 (2), Kuliński 3, Nowosielski, Kruszelnicki 2, Klimaszewski 4, Siwak, Stańko 3, Łukawski 2, Grozdek 5, Pacuła 3. Karne: 4/2. Kary: 6 min.

Takie widowisko bez transmisji było! Nie masz czego żałować. Żenujący poziom 3 ligi. Zbieranina niechcianych z Dolnego Śląska z resztkami zawodników z 7. Przyjechałem z Lubina to zobaczyć i po pierws...
Takie widowisko bez transmisji było!
Czy jest jakieś nagranie z tego meczu ? Chętnie obejrzę.
Ten Daro lew z 9 jakiś dziwny gościu Ciekawostka- walczy w fame mma Legnica w strachu łaaaa
Pierwszy skład siódemki jest ok,ale rezerwowym bliżej do dziewiątki.