Lca.pl » Sport » Liga Halowa

2022-11-27 18:23:51 - Autor: AC(lca.pl)
LLH Saller Cup: Sariv i Flashnet Internet na prowadzeniu
W elicie drugie zwycięstwo na konto zapisali Sariv i Flashnet Internet. Na zapleczu samodzielnym liderem został Orzeł.

Flashnet Internet - Auto-Elektryk
Flashnet Internet po raz kolejny pokazał charakter i pokonał Auto-Elektryka 2:1 po golach Wojciecha Łobodzińskiego i Ivana Barysewicza. Dla ekipy Krzysztofa Kwiatkowskiego honorowe trafienie zaliczył Dominik Pazio. Dla Auto-Elektryka była to druga porażka w tym sezonie.

Zgodnie z planem Sariv rozbił Rehabilitacją Zdrowe Plecy aż 7:1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Marek Dudka. Trzy punkty na konto zapisał także ST NH Domy Modułowe, który wygrał z Wegarnikiem 6:3. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. ST NH Domy Modułowe prowadził do przerwy 5:1.

W 2. Legnickiej Lidze Halowej Saller Cup Voss Automotive pokonał Białe Sady, Orzeł rozgromił Bomb Squad 9:2, a J&M CarParts przegrał z Raf-Kop-Budem, mimo że do przerwy był bezbramkowy remis.

2. kolejka 1. LLH Saller Cup:

Auto-Elektryk – Flashnet Internet 1:2 (0:1)

Bramki: Pazio (Auto-Elektryk) oraz Łobodziński, Barysewicz (Flashnet Internet).

Rehabilitacja Zdrowe Plecy – Sariv 1:7 (0:2)

Bramki: Lesiak (RZP) oraz Dudka – 3, Zagórski - 2, Zachaczewski, Andrzejewski (Sariv).

Wegarnik – ST NH Domy Modułowe 3:6 (1:5)

Bramki: Savenko, Horbal, Skubiński (Wegarnik) oraz Korytek – 2, Borek – 2, Sierak, Grabarczyk (ST NH Domy Modułowe).

2. kolejka 2. LLH Saller Cup:

Voss Automotive – Białe Sady 3:0 (0:0)

Bramki: Grad – 2, T. Huk (Voss Automotive).

Orzeł – Bomb Squad 9:2 (5;0)

Bramki: Nieplowicz – 3, Pawlukiewicz – 3, Choma – 2, Kulikowski (Orzeł) oraz Domagała, Urbański (Bomb Squad).

J&M CarParts – Raf-Kop-Bud Bieniowice 1:3 (0:0)

Bramki: Kufel (J&M CarParts) oraz Śliwiński, Kasperowicz, bramka samobójcza (Raf-Kop-Bud Bieniowice).