Lca.pl » Sport » Inne

2022-11-26 23:29:53 - Autor: AC(lca.pl)
Basket bez problemów pokonał u siebie WSTK Wschowa
Ósme zwycięstwo w tym sezonie zanotował Basket Legnica. Ekipa Wojciecha Jaworskiego pokonała we własnej hali WSTK Wschowa.

KS Basket Legnica - WSTK Wschowa
Legniczanom sobotnie zwycięstwo przyszło dość łatwo. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Basket na przerwę schodził prowadząc piętnastoma punktami. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 87:60.

Świetny mecz rozegrał Damian Szablewski, który rzucił 21 punktów. Szesnaście punktów dorzucił Maciej Dziadulewicz.

Dla legniczan było to ósme zwycięstwo w tym sezonie. Basket zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Na prowadzeniu Chrobry XXI Kłodzko.

Basket Legnica – WSTK Wschowa 87:60 (26:18, 19:12, 23:13, 19:17)

Basket Legnica: Macowicz – 13, Jaworski, Giergielewicz – 7, Olejniczak, Winiarski – 5, Dziadulewicz – 16, Chmielewski – 8, Sielicki, Iwański – 7, Szablewski – 21, Turcza – 10.

W niedzielę 04.12 o godz. 17.00 mecz z Kłodzkiem o lidera 3LM.