2022-11-20 12:05:55 - Autor: AC(lca.pl)
Wysokie zwycięstwo Dziewiątki nad Cracovią Kraków
W meczu 8. kolejki I Ligi kobiet gr. B Dziewiątka Legnica wysoko pokonała we własnej hali Cracovię Kraków 38:29.

Ręczna EUCO UKS Dziewiątka Legnica - KS Cracovia 1906
Legniczanki szybko objęły pięciobramkowe prowadzenie. Na przerwę Dziewiątka schodziła wygrywając 16:12. W drugiej połowie podopieczni Grzegorza Karnickiego powiększały przewagę i ostatecznie zwyciężyły 38:29.

Świetny mecz rozegrał duet Katarzyna Kozak - Karolina Milczarczyk, zdobywając odpowiednio 10 i 8 bramek.

W następnej kolejce Dziewiątka wybiera się do Krapkowic. Legniczanki zajmują piąte miejsce. Otmęt Krapkowice jest dziewiąty.

UKS Dziewiątka Legnica - KS Cracovia 1906 38:29 (16:12)

UKS Dziewiątka Legnica: P. Lange, Drzemicka, Kozak - 10, Milczarczyk - 8, Doroba - 5, Sośnicka - 4, Wojciechowska - 4, Cieślik - 3, Szuk - 3, Ścisłowicz - 1, E. Lange, Gdula.

Kiedyś prowadził moją wnuczkę taki fajny trener i wiem ze dziewczyny odnosiły sukcesy niestety nie pamietam nazwiska .
Brawo. Szkoda kasy na drużynę męska powinni tylko w was inwestować. Trio trenerskie słabe powinnien ich prowadzic ktoś o wiele lepszy. Powodzenia dziewczyny