2022-10-26 13:40:38 - Autor: O(lca.pl)
Dziewiątka Legnica przegrywa z Grunwaldem Poznań
W piątej kolejce I ligi mężczyzn drużna Dziewiątki Legnica przegrała z WKS Grunwaldem Poznań 34:25.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Pierwszą połowaę legnicki zespół rozpoczął żle. W pierwszych minutach gospodarze "odjechali" na 7 bramek (9:2) i choć po 10 minutach przewagę legniczanie zniwelowali do dwóch bramek (12:10) to jednak dobra passa wojskowych się utrzymała i zwiększyli znacząco przewagę do 21:11.

W drugiej połowie szczypiorniści  Dziewiątki zagrali lepiej. I chociaż w drugiej części meczu legniczanie rzucili więcej bramek to jednak przewaga wypracowana w pierwszych 30 minutach przez gospodarzy okazała się dla Dziewiątki nie do odrobienia.

WKS Grunwald Poznań - EuCO- UKS Dziewiątka Legnica 34:25 (21:11)

Dziewiątka Legnica: Koch, Teterycz; Król 4, Mistak 4, Szydziak 3, Barcik 3, Krukiewicz 2, Mierzejewski 2, Wróbel 2, Podniżny 2, Dziobek 1, Świekatowski 1, Kuryło 1, Pedryc, Turalik, Buko.