Lca.pl » Sport » Inne

2022-10-05 21:07:25 - Autor: O(lca.pl)
Turniej Karate Kyokushin Mini Challenger 2022
W minioną niedzielę, w Chrząstowicach koło Opola, odbył się rozgrywany w ramach Polskiej Ligi Karate Kontaktowego, turniej Karate Kyokushin MINI CHALLENGER 2022. W zawodach udział wzięło 150 zawodników z całej Polski.

Krzysztof Hodana
So-Kyokushin Legnica reprezentowało ośmioro zawodników: Maja Sosnowska, Anastazja Pałka, Marta Topolińska, Zuzanna Bylicka, Dawid Kłapacz, Bartosz Kluba, Mikołaj Potrz oraz Alan Merena.

Legniccy zawodnicy wywalczyli trzy złote i jeden brązowy medal. Swoje kategorie wygrali: Anastazja Pałka, Maja Sosnowska i Dawid Kłapacz, a na trzecim stopniu podium uplasował się Bartosz Kluba. Był to pierwszy start  zawodników w bieżącym sezonie.

Kolejne zawody 15 października w Szczecinie. A w maju następnego roku So-Kyokushin Legnica ponownie będzie gościło zawodników Polskiej Ligi Karate Kontaktowego. Organizowany przez nas turniej Karate Kyokushin SILESIA CUP 2022 będzie jedną z czterech rund Ligi.