Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2022-06-12 10:06:55 - Autor: miedzlegnica.eu
III LIGA: Brak punktów Miedzi II Legnica we Wrocławiu
Miedź II Legnica uległa we Wrocławiu miejscowej Ślęzie 1:4. Jedynego gola dla legniczan w przedostatnim meczu tego sezonu zdobył Mateusz Letkiewicz.

Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Gospodarze wyszli na prowadzenie w 11 minucie gry. Wawrzyniak pokonał Biegajłę po akcji gospodarzy lewym skrzydłem. W 20 minucie gry Agbor po podaniu Chmielewskiego wyszedł sam na sam ale został zatrzymany faulem przez obrońcę Ślęzy, za co ten został wyrzucony z boiska.

W drugiej części bardzo dobrą sytuację do wyrównania miał Hubert Kwolek, ale niestety z bliska nie trafił do bramki gospodarzy. Chwilę później Vinicius popisał się uderzeniem z dystansu i trafił do legnickiej siatki. Miedź złapała kontakt w 79 minucie meczu. Wysiński dośrodkował z rzutu rożnego, a Letkiewicz wykończył centrę celnym uderzeniem. Radość trwała minutę, bo właśnie po tym czasie Ślęza dorzuciła kolejnego gola. Tym razem Muszyński wygrał walkę o piłkę w legnickim polu karnym i dał trzecie trafienie drużynie z Wrocławia. Wynik w 90 minucie gry ustalił Vinicius.

Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica 4:1 (1:0)

Bramki: 11 Wawrzyniak, 73, 90 Vinicius, 81 Muszyński - 79 Letkiewicz

Miedź II Legnica: Biegajło - Letkiewicz, Rajnisz, Orzechowski (70 Jabłonka) - Andrzejewski (45 Klimkiewicz), Wysinski, Żarkowski (65 Wojtak), Pojasek (65 Omuru)- Chmielewski, Agbor, Kwolek.

Ostatni mecz z ostatnią Foto Higieną Gać też przegrali. Marne pocieszenie że grali juniorzy w tym 15 latek Dużo pracy przed młodymi
Mam nadzieję, że to uzmysłowi co niektórym jak dużo pracy przed nimi. Jak dołożą po parę tatuaży i po tubce żelu to efekty wyniki.
Ostatnie 4 mecze: bilans 3:22 sic!!! Za 5 lat będą jęczęć po internecie, że szansy nie dostali w ekstraklasie.
Ostatnie 4 mecze: bilans 3:22 sic!!!
Dobrze że ta liga się kończy. Ostatni mecz z czerwoną latarnią powinni chociaż zremisować