Lca.pl » Sport » Piłka nożna

2022-05-29 10:35:06 - Autor: miedzlegnica.eu
III LIGA: Wysoka porażka Miedzi II Legnica z Pniówkiem
Miedź II Legnica ponownie zalicza wysoką porażkę. Tym razem podopieczni trenera Żurańskiego ulegli 0:6 w Pawłowicach, ale trzeba mieć na uwadze, że ostatnio w składzie naszej drużyny występują zawodnicy z juniorskich drużyn APML.

Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Gospodarze otworzyli wynik w 22 minucie gry. Morcinka zagrał do Hermana, a ten pokonał Madalińskiego. W 30 minucie padł drugi gol. Tym razem z rzutu karnego do siatki Miedzi trafił Dawid Hanzel.

Kolejne bramki padały już po przerwie. Na 3:0 w 73 minucie podwyższył Musioł, a pięć minut później drugiego gola w meczu zdobył Dawid Hanzel. Ten sam zawodnik w 86 minucie skompletował hat-trick, a w doliczonym czasie gry wynik z kolejnego rzutu karnego w tym meczu ustalił Weis.

Pniówek Pawłowice Śl. - Miedź II Legnica 6:0 (2:0)

Bramki: 22 Herman, 30(k), 78, 86 Hanzel, 73 Musioł, 90(k) Weis.

Miedź II Legnica: Madaliński - Letkiewicz, Rajnisz, Pojasek, Żarkowski, Wysiński, Kukuła (80 Orzechowski), Kaczmarek, Mamis (80 Andrzejewski), Kwolek (46 Klimkiewicz), Agbor.

Jest terminarz ekshttps://miedzlegnica.eu/aktualnosci/ ... 31traklasy Aż 9 meczy w tym roku w Legnicy super, wracaja emocje Można planować urlopy na 1 połowę lipca